• Umowa zlecenie
    85-115 zł brutto / godz.
  • Warszawa, mazowieckie

Lektor

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Filia szkoły językowej Early Stage zatrudni, od drugiej połowy września, lektorów języka angielskiego.

Nasze zajęcia prowadzone są w Warszawie, na terenie szkół podstawowych:SP 158 ul. Ciasna 13 (Śródmieście), SP 210 ul. Karmelicka 13 (Śródmieście ) , SP 220 ul. Aleja Jana Pawła II 26A (Śródmieście ), SP 301 ul. Brygadzistów 18 (Jelonki), SP 221 ul. Ogrodowa 42/44 (Wola),

SP 25 ul. Grzybowska 35 (Wola).

Zakres obowiązków

  • prowadzenie angażujących dzieci lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage

  • personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów

  • współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki

  • gotowość do życzliwego kontaktu z rodzicem ucznia

Wymagania

  • poszukujemy osób dyspozycyjnych wczesnymi popołudniami minimum dwa razy w tygodniu w okresie od 20 września do 27 czerwca

  • gotowych pracować z 8-12 osobowymi grupami dzieci

  • z biegłą znajomością języka angielskiego na poziomie minimum C1

  • ze znajomością języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2.

  • energicznych, lubiących pracę z dziećmi w wieku 6-12 lat i rozumiejących potrzeby tych grup wiekowych

  • interesujących się metodami nauczania języków obcych i gotowych poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie

  • profesjonalne przygotowanie do zawodu nauczyciela i/lub doświadczenie pedagogiczne w pracy z dziećmi i młodzieżą nie są wymagane, ale są mile widziane.

Oferujemy

  • pracę w jednej z najlepszych szkół językowych, z 30-letnią historią i wartościami

  • pracę na naszych autorskich podręcznikach oraz bogatą bazę dodatkowych materiałów lektorskich pomagających w przygotowaniu się do zajęć

  • kompleksowe wdrożenie oraz rozwój kompetencji dzięki szkoleniom oferowanym w trakcie roku szkolnego oraz stałej opiece metodycznej

  • 5-stopniową ścieżkę rozwoju i awansu, opartą o program rozwojowy “Talent Booster”. Zapytaj o program w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

  • atrakcyjne stawki: 85 - 115 zł / 60 min (stawka podana brutto dla umowy B2B)

  • różne formy współpracy: umowa zlecenie, B2B

  • Administratorem danych osobowych jest mgr Anna Kupicz. Szkoła Języka Angielskiego "Ready to Learn" 00-682 Warszawa ul. Hoża 86 lok. 410, NIP: 716 259 2359. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez mgr Anna Kupicz. Szkoła Języka Angielskiego "Ready to Learn" 00-682 Warszawa ul. Hoża 86 lok. 410, NIP: 716 259 2359 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)