Pośrednik pracy w organizacji pozarządowej

  • Warszawa, mazowieckie

Pośrednik

Umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Fundacja Sustinae od 2012 r. działa na rzecz aktywizacji społecznej i zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. W ostatnich latach zrealizowaliśmy programy skierowane do zróżnicowanych grup odbiorców m.in. osób młodych do 29 r.ż., studentów i absolwentów z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, osób pow. 50 r.ż. długotrwale bezrobotnych. Stale współpracujemy z pracodawcami, instytucjami oświatym oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Krakowie.

Nasza Fundacja działa od 12 lat na rzecz aktywizacji zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Choć naszą działalność rozpoczynaliśmy w Krakowie, dzisiaj – realizujemy projekty w wielu województwach Polski. Naszym głównym celem i mianownikiem wspólnym wszelkich działań jest zawsze człowiek. Jeśli podziela Pan/Pani nasze spojrzenie, to serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Pośrednik Pracy w organizacji pozarządowej w biurze w Warszawie.

Zakres obowiązków

  • rekrutacja uczestników z niepełnosprawnościami do projektu

  • prowadzenie indywidualnych i grupowych spotkań z uczestnikami projektów, których celem jest zbliżenie ich do rynku pracy i znalezienie odpowiedniego do ich potrzeb i możliwości zatrudnienia

  • prowadzenie bieżącej weryfikacji zapotrzebowania na kwalifikacje i umiejętności na rynku pracy

  • współpraca z doradcami zawodowymi w zakresie dostosowania wsparcia dla uczestników projektów pod kątem zapotrzebowania pracodawców na kwalifikacje i umiejętności

  • pozyskiwanie ofert pracy od pracodawców i udzielanie pracodawcom informacji o uczestnikach projektów

  • wspólne z uczestnikami przeglądanie, analizowanie i dobieranie ofert pracy

  • informowanie uczestników projektów o aktualnej sytuacji i przewidywanych zmianach na regionalnym rynku pracy

  • inicjowanie i organizowanie kontaktów uczestników projektu z pracodawcami

  • negocjowanie warunków zatrudnienia

  • nawiązywanie i podtrzymywanie współpracy z pracodawcami z regionalnego rynku

  • pozyskiwanie ofert staży dla uczestników od pracodawców i prowadzenie dokumentacji stażowej zgodnie z wymogami projektu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe psychologiczne, pedagogiczne lub pokrewne (mile widziani również studenci ostatniego roku) lub min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy z osobami z niepełnosprawnościami

  • doświadczenie min 6 miesięcy w pośrednictwie pracy

  • wiedza z zakresu branż, zawodów, kwalifikacji, specjalności w kontekście sytuacji na rynku pracy

  • wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność prowadzenia negocjacji, motywowania)

  • umiejętność wyszukiwania i pozyskiwania ofert pracy

  • sprawna obsługa komputera (MS Office), portali z ogłoszeniami o pracę

  • samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej

  • mile widziane doświadczenie w pracy w projektach finansowanych ze środków PFRON

Oferujemy

  • Umowę zlecenie na min. ½ etatu lub 1/1 etatu (preferowany pełen etat)

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Wsparcie merytoryczne zespołu

  • Zdobycie doświadczenie w organizacji pozarządowej i projektach PFRON

  • Preferowany start pracy: połowa września

Prosimy o przesłanie swojej dyspozycyjności (wymiar etatu, dyspozycyjność od kiedy mogłaby/mógłby Pani/Pan rozpocząć pracę) oraz oczekiwań finansowych.

  • W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych informujemy, że:

    1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Sustinae z siedzibą przy ul. Szlak 65, 31-153 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod nr 0000426103, NIP: 6762457416, REGON: 122610942
    2) Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia.
    3) Dane osobowe mogą być przekazane do podmiotów zewnętrznych świadczących Administratorowi usługi kadrowe i rachunkowe a także organizatorom projektów w których uczestniczy administrator oraz podmiotom na rzecz których administrator świadczy usługi w ramach projektów.
    4) Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego na adres Administratora. Ponadto, w uzasadnionych przypadkach przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dodana
Wygasa (za 30 dni)