HR WORK FORCE

Pracownik produkcji

  • Umowa o pracę
    4 300-5 000 zł brutto / mies.
  • Oleśnica, dolnośląskie pow. oleśnicki

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

HR Work Force (APT 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

Zakres obowiązków

HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się Agencją na rynku pośrednictwa pracy.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku Pracownik Produkcji u jednego z naszych Klientów w Oleśnicy (ul. Krzywoustego).

Zadania na stanowisku:

- przygotowanie materiałów do obróbki z branży automotive

- sprawdzanie jakości gotowych produktów według procedury

- pakowanie gotowych wyrobów oraz przygotowanie ich do wysyłki

- obsługa elektronarzędzi

Wymagania

- gotowość do podjęcia pracy od 24.09

- zaangażowanie, solidność, sumienność

- dyspozycyjności do podjęcia zatrudnienia w systemie 3 zmianowym

- mile widziane doświadczenie produkcyjne

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod bezpośrednie struktury Klienta po okresie około 6 miesięcy

- wynagrodzenie zasadnicze 4300 zł brutto miesięcznie + system premiowy do 600 zł brutto + dodatek nocny (20%)

- stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6-14/14-22/22-6)

- WOLNE WEEKENDY

- BEZPŁATNY PARKING dla osób zmotoryzowanych

- możliwość dojazdu autobusem miejskim pod sam zakład

- przyjazną atmosferę oraz opiekę Koordynatora przez cały okres zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest HR WORK FORCE sp. z o.o. 50-155 Wrocław Purkyniego 1, NIP: 8971762768. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR WORK FORCE sp. z o.o. 50-155 Wrocław Purkyniego 1, NIP: 8971762768 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)