Tap.talent

Księgowa/Księgowy

  • Umowa o pracę
    6 000-9 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Agencja rekrutacyjna Tap.Talent to prężny zespół wysokiej klasy specjalistów, posiadających wiedzę i doświadczenie z dziedziny doradztwa personalnego, outsourcingu usług rekrutacyjnych i działań z zakresu szeroko pojętego employer brandingu. Na co dzień korzystamy z naszych doświadczeń zawodowych zdobytych przy projektach rekrutacyjnych, promocyjnych i konsultingowych w międzynarodowych firmach doradztwa personalnego.

Poszukujemy Księgowej/Księgowego do biura rachunkowego o ugruntowanej pozycji na rynku pracy. Nasz klient jest czołowym dostawcą usług BPO i współpracuje ze swoimi polskimi oraz zagranicznymi partnerami. Zakres usług naszego klienta zawiera m.in. księgowość, kadry i płace oraz usługi doradczo-podatkowa.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych polskich i zagranicznych klientów.

  • Sporządzanie deklaracji VAT i CIT.

  • Przygotowanie raportów dla klientów (m.in. bilans, rachunek zysków i strat).

  • Pomoc klientom w kwestiach podatkowych i finansowych.

  • Sporządzanie raportów finansowych.

  • Pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

  • Korespondencja z klientem oraz z urzędami.

  • Udzielanie porad klientom.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub pokrewne.

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowym (mile widziane

    doświadczenie w biurze rachunkowym).

  • Znajomość co najmniej jednego z programów księgowych.

  • Umiejętność obsługi biurowego oprogramowania (Excel, Word, itp.).

  • Angielski na poziomie co najmniej B1.

  • Dokładność i dbałość o szczegóły.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.

  • System premiowy.

  • Pakiet opieki medycznej.

  • Dofinansowanie do kursów językowych.

  • Szkolenia wewnętrzne z zakresu księgowości.

  • Platforma benefitowa (do wykorzystania np. na Multisport, zakupy).

  • Współpraca z doradcą finansowym.

  • Administratorem danych osobowych jest Tap.talent 53-608 Wrocław Robotnicza 42a, NIP: 7631878017. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tap.talent 53-608 Wrocław Robotnicza 42a, NIP: 7631878017 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)