Praca w Holandii 450 - 500 euro, bez języka. Pary, single. PRODUKCJA

  • Umowa o pracę
    1 900-2 100 € netto / mies.
  • Holandia zagranica

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Praca w Holandii przy pakowaniu drobiu dla Par, Znajomych i Singli

Nie musisz posiadać CV

Praca od poniedziałku do piątku (możliwe nadgodziny i soboty)

Ilość godzin pracy w tygodniu 40-45

Temperatura pracy +5 stopni.

Pakowanie części drobiu do skrzynek, kartonów.

Ważenie części drobiu

Układanie kartonów ok.10kg na palety (dla mężczyzn)

Zarobki tygodniowe netto 450€ - 500 € ( po odtrąceniu kosztów związanych z kwaterunkiem, ubezpieczeniem oraz podatkiem)

Wypłaty w każdy czwartek

Kwaterunek: domek lub hotel/ pokoje dwuosobowe. W pełni wyposażone

Dojazd do pracy:

· do 10 km darmowy rower

· powyżej 10 km przejazd darmowym busem służbowym

· Na miejscu kontakt z osobą mówiąca w języku polskim

· ubezpieczenie zdrowotne, opieka lekarza

· legalna umowa o pracę

· od 1szego dnia pracy odkładane składki emerytalne

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zadzwoń do rekrutera

Zakres obowiązków

  • Pakowanie części drobiu do skrzynek, kartonów.
  • Ważenie części drobiu
  • Układanie kartonów ok.10kg na palety (dla mężczyzn)

Wymagania

Ważny, nieuszkodzony dowód osobisty

Konto bankowe

Oferujemy

  • Administratorem danych osobowych jest Work Assist Anna Wolna 86-017 Gogolin Gogolin 4, NIP: 5542664650. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Work Assist Anna Wolna 86-017 Gogolin Gogolin 4, NIP: 5542664650 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)