Ekologus Sp. z o.o.

Specjalista ds. ochrony środowiska

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Firma Ekologus Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się kompleksowymi usługami eksperckimi, doradczymi i szkoleniowymi w zakresie ochrony środowiska, Systemu Zarządzania Środowiskowego oraz BHP. wspomagając zrównoważony rozwój instytucji oraz firm różnych branż. Jesteśmy ambitnym zespołem inżynierów i specjalistów z zakresu ochrony środowiska i ważne jest dla nas work-life balance oraz zapewnienie elastycznych rozwiązań dla naszych pracowników.

W związku z rozwojem naszej firmy zapraszamy do naszego Zespołu kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Samodzielne opracowywanie dokumentacji środowiskowej – KIP, ROŚ, wnioski sektorowe.
  • Przeprowadzanie diagnozy potrzeb Klienta.
  • Prowadzenie uzgodnień merytorycznych z Klientem.
  • Nadzór merytoryczny nad pozyskanymi danymi w ramach realizowanych projektów.
  • Obsługa Klientów w zakresie realizowanych projektów z uwzględnieniem uzgodnień z Urzędami.
  • Współpraca z zespołem.
  • Wsparcie merytoryczne dla zespołu wewnętrznego.

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe o profilu: ochrona środowiska, inżynieria środowiskowa, itp.
  • Biegła znajomość obsługi komputera, pakietu Microsoft Office.
  • Doświadczenie w raportowaniu wyników pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialne podejmowanie decyzji.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność zarządzania kalendarzem i czasem pracy.
  • Dyspozycyjność podjęcia pracy od zaraz.

Mile widziane:

  • Samodzielne lub w zespole doświadczenie w opracowaniu Pozwoleń Zintegrowanych.
  • Odbyte szkolenie z zakresu ochrony środowiska potwierdzone certyfikatem lub zaświadczeniem.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży z 35-letnim stażem.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie albo umowę B2B.
  • Pracę stacjonarną (z możliwością pracy hybrydowej) i elastyczne warunki pracy dla kobiet powracających z urlopów macierzyńskich.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitowy.
  • Realny wpływ na własny rozwój zawodowy - bezpłatny udział w szkoleniach i eventach organizowanych przez Pracodawcę.
  • Niezbędne narzędzia do pracy stacjonarnej i zdalnej.
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy.
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Ekologus Sp. z o.o. , ul. Jaskółcza 29 , 43-309 Bielsko-Biała, NIP: 5471940780
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Ekologus Sp. z o.o., ul. Jaskółcza 29, 43-309 Bielsko-Biała, NIP: 5471940780 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)