• Bielsko-Biała, śląskie

Handlowiec

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Abakon Budowa Domów od 2002r. buduje domy z ekologicznych i trwałych prefabrykatów keramzytowych. Działamy na terenie całego kraju i poza jego granicami. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownika do działu wykonawczego.

Poszukujemy pracownika z doświadczeniem na stanowisku doradcy specjalisty ds. sprzedaży w firmie zajmującej się budową domów jedno lub wielorodzinnych

Jesteś ambitny i gotowy na wyzwania? Interesuje Cię rynek budowy domów i dobrze się czujesz w tej tematyce, a kontakt z Klientem jest dla Ciebie przyjemnością?

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu jako Handlowiec ds. Sprzedaży Domów! Nasza firma, specjalizująca się w budowie domów, poszukuje osób z pasją do nieruchomości, które chcą rozwijać się w branży budowlanej i sprzedaży.

Zakres obowiązków

- Aktywne poszukiwanie klientów zainteresowanych budową domu.

- Prezentacja kompleksowych ofert budowy domów i doradztwo klientom na każdym etapie.

- Prowadzenie negocjacji i finalizacja umów.

- Współpraca z zespołem projektowym i wykonawczym w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi.

- Analiza rynku i trendów w branży budowlanej.

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w sektorze budowlanym lub nieruchomości.

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz zorientowanie na klienta.

- Samodzielność, inicjatywa oraz silne nastawienie na realizację celów.

- Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami.

- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne – zarabiaj w oparciu o wyniki!

- Duże możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania cennych doświadczeń w dynamicznie rozwijającej się firmie.

- Wsparcie w postaci szkoleń i mentoringu od doświadczonych specjalistów.

- Elastyczne podejście do pracy – cenimy Twoją inicjatywę i kreatywność.

  • Administratorem danych osobowych jest ABAKON BD Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul.Wyzwolenia 49 A, NIP: 937-26-49-782. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
    osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ABAKON BD Sp. z o.o.
    (ul. Wyzwolenia 49a, 43-300 Bielsko-Biała ), w celu realizacji procesu rekrutacji.
    Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABAKON BD Sp. z o.o. w Bielsku-Białej również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."
Dodana
Wygasa (za 21 dni)