Stolarz/pracownik fizyczny

  • Umowa o pracę
    2 800-3 000 € netto / mies.
  • Kraków, małopolskie

Stolarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Działalność agencji pracy tymczasowej

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Francja, okolice Nantes

Zakres obowiązków

- cięcie drewna

- wykonywanie izolacji budynków

- obsługa narzędzi stolarskich (piła, frezarka itd.)

- montaż budynków gospodarczych stajnie, kurniki, hale rolnicze itd.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- umiejętność obsługi narzędzi stolarskich

- zdolności manualne

- dokładność i samodzielność w wykonywanych pracach

- znajomość języka francuskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

- prawo jazdy kat B + auto na wyjazd będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki + płatne nadgodziny

- darmowe zakwaterowanie

- zwrot kosztów za odzież roboczą i badania medycyny pracy

- udział w kosztach dojazdu do Francji

- pomoc w załatwieniu formalności

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
  • Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)