Wutkowski Sp. z o.o.

Kierownik ds. transportu

  • Śliwice, kujawsko-pomorskie pow. tucholski

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Wutkowski Sp. z o.o. jest doświadczonym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła płaskiego. Działa na terenie całego kraju, jak również za granicą. Posiada doświadczenie i historię, dzięki której Klienci i Partnerzy dostrzegają w nas silną i stabilną markę. Nieustannie rozwijamy zaplecze technologiczne oraz logistyczne. Największym kapitałem są dla nas ludzie oraz ich kompetencje, w które inwestujemy ze szczególnym zaangażowaniem. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik transportu
Miejsce pracy: Śliwice (powiat tucholski)

Zakres obowiązków

  • Planowanie i rozdzielanie zadań pomiędzy pracowników działu oraz kontrola i rozliczanie efektów ich pracy
  • Całościowy nadzór nad realizacją pracy kierowców zatrudnionych w firmie, zgodnie z przepisami prawa i wewnętrznymi regulacjami, rozliczanie czasu pracy
  • Nadzór nad flotą ciężarową i osobową
  • Nadzór nad planowaniem wysyłek krajowych taboru własnego
  • Nadzór nad zleceniami dotyczącymi transportu zewnętrznego
  • Nadzór nad organizacją importów kontenerowych
  • Zlecanie i koordynowanie napraw samochodów ciężarowych
  • Zawieranie i egzekwowanie umów z firmami zewnętrznymi
  • Zakup materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do funkcjonowania Spółki
  • Kontrola faktur zakupu pod względem ustaleń cenowych i rabatowych
  • Udział w projektach transportowych i logistycznych
  • Podejmowanie działań mających na celu poprawę jakości i wydajności pracy działu

Wymagania

  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Wykształcenie wyższe logistyczne, ekonomiczne
  • Doświadczenie na tożsamym stanowisku min. 3 lata
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Praktyczna znajomość procedur celnych

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją
  • Zniżki na produkty firmy
  • Programy rozwojowe i szkoleniowe
  • Wpływ na dalszy rozwój firmy
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez Pracodawcę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Administratorem danych osobowych jest WUTKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 89-530 Śliwice ul. Szklanych Domów 1, NIP: 7831694865. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)