• Umowa o pracę
    32 zł brutto / godz.
  • Opole, opolskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Запрошуємо працівників з України

Zakres obowiązków

  • montaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • realizacja zadań produkcyjnych;
  • przestrzeganie przepisów BHP.
  • praca zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Wymagania

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • gotowość do podjęcia pracy w trybie 3 zmianowm
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie oraz chęć do nauki
  • obsługa elektronarzędzi
  • obsługa narzędzi pomiarowych

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia na suwnicę

Oferujemy

  • Dajemy rozwój wiedzy technicznej poprzez pracę z doświadczonym, branżowym zespołem. To co nas wyróżnia to unikatowa kultura organizacyjna.
  • Oprócz wynagrodzenia podstawowego masz możliwość uzyskania premii miesięcznej w wysokości 15% wynagrodzenia podstawowego.
  • Wiemy jak ważne są pierwsze miesiące w nowej firmie, dlatego dużą wagę przykładamy do rozwoju nowych pracowników.
  • Otrzymasz kompletne wdrożenie firmowe i stanowiskowe ze stałym mentoringiem przełożonego i członków zespołu. Realne perspektywy rozwoju - rośniesz razem z firmą.
  • Dbamy o zdrowie naszych pracowników, dlatego w ofercie mamy dofinansowanie do kart Multisport oraz prywatnej opieki medycznej. Firma oferuje również dofinansowanie do posiłków.
  • szereg szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta MultiSport
  • Pakiet socjalny
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Kelvion Sp. z o.o. 45-641 Opole Kobaltowa 2, NIP: 7540023741. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kelvion Sp. z o.o. 45-641 Opole Kobaltowa 2, NIP: 7540023741 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)