Adetronik Sp. z o. o.

Montażysta instalacji HVAC

  • Łódź, łódzkie

Monter

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Halo, halo! Poszukujemy Ciebie – naszego nowego bohatera HVAC! Jeśli potrafisz zapanować nad rurami i przewodami, a klimatyzacja nie ma przed Tobą tajemnic, to idealnie trafiłeś!

Młody i dynamiczny zespół, który wspólnie montuje i serwisuje systemy HVAC na dużych obiektach oraz współpracuje z małymi firmami. Nie boimy się wyzwań – krótko mówiąc, jesteśmy jak Avengersi tej branży, a Ty możesz do nas dołączyć!

Mieścimy się na Teofilowie – jeśli jesteś stąd lub chcesz do nas dołączyć, napisz do nas! Razem stworzymy zgrany zespół i zamontujemy HVAC, który będzie chodził jak złoto!

Zgłoś się już dziś i stań się częścią naszego wesołego grona! Czekamy na Twoje CV, które przeczytamy z radością :)

Zakres obowiązków

Montaż instalacji z branży HVAC, systemów VRF, rooftopów oraz systemów osuszania. Tak, wiemy, jak zapewnić komfort w każdej sytuacji, nawet jeśli okna są skierowane na zachód i w lecie panuje tam sauna!

Wymagania

Czekamy na chętne, zaangażowane i współpracujące osoby, które lubią pracować z innymi ludźmi i mają poczucie humoru! Jeśli masz talent do rozwiązywania problemów i potrafisz połączyć atmosferę w pracy z wydajnością, jesteśmy pewni, że będziemy się świetnie bawić razem.

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku – tak, weekendy pełne wolności, żebyś mógł zbierać siły na kolejne wyzwania.
  • Umowę o pracę lub zasady B2B – wybierz to, co najbardziej pasuje do Twojego stylu życia (ale nie martw się, w pracy nie będzie dress code'u, haftowane garnitury w komplecie!).
  • Możliwość rozwoju – bo każdy z nas wie, że umiejętności trzeba podnosić, jak temperaturę w zimowy dzień.
  • Wysokiej jakości sprzęty, którymi będziesz pracować – obiecujemy, że nie znajdziesz tu martwego kota z lat 90.
  • Wypłatę na konto – bo gotówka nie jest już w modzie!
  • Pakiet medyczny, zdrowotny oraz fit z dopłatą 50 na 50 – dbamy o Twoje zdrowie i kondycję, bo wiadomo, kto ratuje świat, ten powinien być w formie!
  • Administratorem danych osobowych jest Adetronik Sp. z o. o. 91-204 Łódź Traktorowa 126/1, NIP: 9471985460. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Adetronik Sp. z o. o. 91-204 Łódź Traktorowa 126/1, NIP: 9471985460 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)