ALP BAU

Monter instalacji sanitarno-kanalizacyjnej

  • Niemcy zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca za granicą ze wsparciem w relokacji

Interesuje Cię stabilna, długoterminowa praca w wiodącej niemieckiej firmie budowlanej?
Oczekujesz ponadprzeciętnego wynagrodzenia z gwarancją dużej liczby godzin?
Cenisz sobie koleżeńska atmosferę w brygadzie, komfortowe zakwaterowanie oraz regularne
zjazdy do kraju samochodami służbowymi?
Tak pracuje się w ALP!

Zapraszamy do współpracy fachowców w zawodzie:
Lokalizacja: Niemcy

Zakres obowiązków

  • montaż instalacji kanalizacyjnej.

Wymagania

CHĘTNIE POWITAMY CIĘ W GRONIE FACHOWCÓW ALP JEŚLI…

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znasz język niemiecki w stopniu minimum podstawowym,
  • mile widziane uprawnienia na koparki,
  • doświadczenie w Niemczech oraz prawo jazdy będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

ZE SWOJEJ STRONY GWARANTUJEMY

  • stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z bogatym pakietem świadczeń socjalnych,
  • możliwość pobierania zaliczek, premie,
  • 2 razy w miesiącu zjazdy do kraju samochodami firmowymi,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • darmowe przejazdy samochodami firmowymi z miejsca zakwaterowania w Niemczech na miejsce pracy,
  • wsparcie w wnioskowaniu o Kindergeld 250,00 EUR na dziecko/miesięcznie,
  • premię za polecenie pracownika 250,00-1200,00 EUR/osobę,
  • 25 dni płatnego urlopu w roku,
  • duża ilość godzin pracy oraz możliwość pracy w sobotę,
  • zestaw profesjonalnych narzędzi,
  • własną bazę logistyczną w Polsce,
  • w większości przypadku gwarantujemy wyjazd w ciągu 14 dni,
  • po 5 latach legalnej pracy w Niemczech oraz osiągnieciu wieku emerytalnego nabywasz prawo do niemieckiej emerytury.

Prześlij CV, zadzwoń lub odwiedź nasze centrum logistyczne w Opolu ul. Cygana 4b

  • Administratorem danych osobowych jest CONEXIO SP. Z O.O. S.K. 40-709 Opole Ul. Panewnicka 24/1, NIP: 6342737729. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CONEXIO SP. Z O.O. S.K. 40-709 Katowice ul. Panewnicka 24/1, NIP: 6342737729 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)