GFS Poland  Sp. z o.o.

PIEKARZ / POMOCNIK PIEKARZA - PIEKARNIA BEZGLUTENOWA

  • Bielsko-Biała, śląskie

Piekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Запрошуємо працівників з України

GFS Poland jest producentem żywności bezglutenowej pod międzynarodową marką Incola od 2011 r. Marka Incola stała się liderem smaku według polskich konsumentów.

GFS Poland jest producentem żywności bezglutenowej pod międzynarodową marką Incola od 2011 r. Marka Incola stała się liderem smaku według polskich konsumentów

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie maszyn i sprzętów do procesu produkcji chlebów, bułek
  • Rzetelne stosowanie się do obowiązujących receptur,
  • Przygotowanie ciasta, kontrola wypieku,
  • Dbanie o jakość i powtarzalność produkowanych wyrobów,
  • Zapis czynności w określonych kartach kontroli zgodnie z instruktażem stanowiskowym i systemem jakościowym IFS,
  • Utrzymywanie porządku podczas pracy, a także pozostawianie stanowiska pracy w czystości na koniec zmiany.

Wymagania

  • mile widzane doświadczenie doświadczenie w branży piekarniczo-cukierniczej i bezglutenowej
  • dobra organizacja pracy oraz zdolności manualne
  • motywacja i chęć do pracy
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • podstawowa obsługa komputera
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • stabilną pracę w systemie zmianowym
  • możliwość nadliczbowych godzin pracy za dodatkowe wynagrodzenie oraz w weekendy
  • możliwość premii za zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie na start adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
  • szkolenia stanowiskowe
  • komfortowe warunki pracy w technologicznie zaawansowanym zakładzie
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • wsparcie ze strony lidera i kierownika
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość awansu, możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanego zawodu

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    GFS Poland Sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , Ul. Komorowicka 110, REGON: 365629258, NIP: 9542769813, NIP: 9542769813
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:GFS Poland Sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , Ul. Komorowicka 110, REGON: 365629258, NIP: 9542769813, NIP: 9542769813zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 22 dni)