FCA S.A

Specjalista ds. Uzgodnień

  • Łódź, łódzkie

Administrator nieruchomości

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Młodszy specjalista (junior)

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

FCA S.A

Network For Future S.A. należy do Grupy Kapitałowej FCA. Net4F świadczy usługi związane z kompleksową realizacją inwestycji światłowodowych, a więc projektowaniem, budową, modernizacją oraz utrzymaniem sieci.

Naszych pracowników wyróżniają nie tylko wysokie kompetencje i zdobyte przez lata doświadczenia, ale także pasja i zaangażowanie, dlatego każdy powierzony nam projekt traktujemy jako nowe wyzwanie i szansę rozwoju!

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. uzgodnień/zbierania zgód w oddziale Net4F w Łodzi - praca w województwie łódzkim.

Zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny/a za prowadzenie rozmów z właścicielami gruntów, na których przewidywane jest zaprojektowanie oraz instalacja sieci światłowodowych

  • Zadbasz o zebranie niezbędnych podpisów na oświadczeniach oraz umowach z właścicielami gruntów w ramach uzgodnień trasy projektowanej sieci telekomunikacyjnej.

  • Na co dzień będziesz współpracować z projektantami w zakresie lokalnych wizji i uzgodnień.

Wymagania

  • Dyspozycyjność min 4 dni w tygodniu (w elastycznych godzinach)

  • Chęć do nauki i zaangażowanie w powierzone zadania

  • Opowiedzialność za realizację swoich zadań

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko dające swobodę organizowania czasu pracy

  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne

  • Perspektywę rozwoju zawodowego

  • Benefity pozapłacowe: dofinansowanie do karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie FCA S.A. z siedzibą w ul. Grabska 11, 32-005 Niepołomice.
    Administrator będzie przetwarzał dane w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz wszelkie pozostałe informacje zawarte w dołączonym życiorysie zawodowym (CV).
    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych (w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach).
    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy (Art. 22 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy) oraz wyrażonej zgody (art. 6 ust 1. lit a RODO).
    Podanie przez Panią / Pana danych jest warunkiem udziału w procesie rekrutacyjnym.
    Posiada Pani/Pan prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi od organu nadzorczego.
    W związku w wyrażeniem zgody na udział w procesie rekrutacyjnym posiada Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych można przesłać e-mailem na adres Inspektora Ochrony Danych, pocztą tradycyjną na adres: FCA S.A. z siedzibą w ul. Grabska 11, 32-005 Niepołomice lub wycofać osobiście stawiając się w siedzibie Administratora

    W sprawach związanych z danymi osobowymi możesz skontaktować się z Inspektorem ochrony danych (IOD) Administratora za pomocą adresu e-mail: abi@fca.com.pl;
    Pani/Pana dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres realizacji procesu rekrutacji a następnie przez okres 6 miesięcy w celu obrony przed ewentualnymi roszczeniami. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane w oparciu o ewentualną zgodę na przyszłe rekrutacje będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy lub do momentu wycofania zgody.
    Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą tylko podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Państwa dane osobowe zostaną udostępnione do spółki grupy kapitałowej dla której prowadzony jest proces rekrutacyjny tj. Network for Future S.A.
    Państwa dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora np. dostawcom usług informatycznych, podmiotom świadczącym usługi rekruterskie i innym podmiotom przetwarzającym dane, w celu określonym przez Administratora – przy czym takie podmioty przetwarzają dane wyłącznie na podstawie umowy z Administratorem.
    Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.
    Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do organizacji międzynarodowych, jednakże mogą być przekazywane do państw trzecich (m.in. USA) poprzez korzystanie przez Administratora z narzędzi firm mających siedziby lub oddziały poza UE (z zapewnieniem odpowiedniego poziomu ochrony danych osobowych poprzez stosowane mechanizmy zgodności - programy certyfikujące lub standardowe klauzule umowne).
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FCA Sp. z o.o. 32-005 Niepołomice ul. Grabska 11, NIP: 6751152541 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 22 dni)