Arctic Paper Kostrzyn S.A.

Elektryk, Elektronik zmianowy

  • Umowa o pracę
    8 180-12 880 zł brutto / mies.
  • Kostrzyn nad Odrą, lubuskie pow. gorzowski

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Szukasz stabilnej i stałej pracy w firmie, która dba o swoich pracowników? Dołącz do zespołu jednego z największych producentów papieru graficznego w Polsce.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji elektrycznych,

  • przeprowadzanie napraw i remontów instalacji elektrycznych,

  • przeprowadzanie pomiarów elektrycznych.

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • średniomiesięczne wynagrodzenie brutto na start w systemie 4-brygadowym: od 8180,00 zł (zarobki zawierają wynagrodzenie zasadnicze + dodatki za pracę zmianową i premie regulaminowe). Płaca zasadnicza zależy od kompetencji kandydata

  • stabilną i stałą pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,

  • wdrożenie pod okiem opiekuna i przyjazną atmosferę pracy,

  • pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),

  • dofinansowanie posiłków.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Arctic Paper Kostrzyn SA z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą, ul. Fabryczna 1 udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji, zgodnie z RODO i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Klauzula rekrutacyjna dostępna na stronie www.arcticpaperkostrzyn.com.
Dodana
Wygasa (za 22 dni)