InPost

Magazynier InPost Mszczonów praca zmianowa lub nocki

  • Mszczonów, mazowieckie pow. żyrardowski

Magazynier

Umowa o pracę

Jak pewnie wiesz, w InPost bardzo dużo się dzieje! Głównym corem naszej działalności są urządzenia Paczkomat, które od lat produkujemy i projektujemy we własnym zakresie. Dodatkowo stale rozwijamy nasze portfolio usług i wprowadzamy na rynki nowe rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi. .

Obszar Logistyki to 3 lokalizacje: Kraków, Wola Bykowska i Mszczonów. Na co dzień pracujemy z oddziałami InPost z całej Polski. Zajmujemy się też obsługą giełdy transportowej.
Planujemy trasy i dbamy o terminowość przejazdu. To dzięki nam, Twoje paczki tak szybko i bezproblemowo do Ciebie docierają! Robimy wszystko co w naszej mocy, aby doświadczenie Klienta z maszyną Paczkomat i innymi produktami InPost było jak najlepsze.
Jeśli nie lubisz monotonii i świetnie radzisz sobie z kilkoma zadaniami wykonywanymi jednocześnie to​

#DołączDoNaszejPaczki i stań się jednym z naszych bohaterów!

miejsce pracy: Mszczonów ul. Pogorzałki 19

Zakres obowiązków

Szukamy osób na pełen etat

Co będzie należało do Twoich zadań:

  • Przygotowanie magazynu do operacji według otrzymanych zaleceń
  • Rozładunek/załadunek aut
  • Wykonywanie prac porządkowych i pomocniczych na terenie magazynu
  • Przygotowywanie palet oraz krat transportujących do załadunku według przyjętego standardu
  • Obsługa skanera magazynowego
  • Ustawianie nośników z przesyłkami zgodnie z przyjętym standardem

Wymagania

Czego potrzebujemy od Ciebie:

  • Dyspozycyjności - praca na 2 zmiany (I zmiana 08:00 - 16:00, II zmiana 14:00 - 22:00) lub praca na jedną zmianę w godzinach nocnych (20:00 - 04:00)​​
  • Uprawnień do obsługi wózków unoszących (mile widziane uprawnienia na wózki wznoszące UDT)
  • Umiejętności organizowania swojej pracy tak, aby powierzone zadania były wykonane na czas
  • Samodzielności
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Co oferujemy:

  • umowę o pracę, system premiowania
  • pracę w nowoczesnych magazynach
  • system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej)​
  • atmosferę wsparcia i rozwoju
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Integer Group Services Sp. Z o.o, ul. Pana Tadeusza 4 30-727 Kraków, NIP: 6793107918, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 14 dni)