Centrum Finansowe S.A.

Specjalista ds. prawnych

  • Warszawa, mazowieckie

Prawnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Spółki poszukujemy:

Specjalisty ds. prawnych

Zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za merytoryczną obsługę powierzonego portfela spraw na etapie sądowym, upadłościowym oraz egzekucyjnym,
  • sporządzanie pism procesowych w postępowaniu sądowym, w tym w szczególności pozwów o zapłatę, odpowiedzi na sprzeciw/pozew/apelację, zażaleń, apelacji oraz odpowiedzi na zobowiązania/wezwania Sądu,
  • sporządzanie wniosków egzekucyjnych oraz innych pism w toku postępowania egzekucyjnego, a także skarg na czynności komornika,
  • zgłaszanie wierzytelności w postępowaniu upadłościowym za pośrednictwem systemu KRZ oraz sporządzanie pism w toku postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego,
  • kontakt z komornikami sądowymi, syndykami, sądami i urzędami.

Wymagania

  • ukończone studia prawnicze (mile widziani aplikanci I lub II roku),
  • doświadczenie w sporządzaniu pism procesowych,
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego praz procedury cywilnej,
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz ich terminowe wykonywanie.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • System premii kwartalnych i miesięcznych dodatków motywacyjnych,
  • Dostęp do benefitów (opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, okazjonalne bony pracownicze),
  • Atrakcyjną lokalizację biura – w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego.
  • Administratorem danych osobowych jest Centrum Finansowe S.A. 00-844 Warszawa ul. Grzybowska 87, NIP: 5272579235. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Finansowe S.A. 00-844 Warszawa ul. Grzybowska 87, NIP: 5272579235 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)