HR WORK FORCE

Magazynier

  • Chorzów, śląskie

Magazynier

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

HR Work Force (APT 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy.

W chwili obecnej, dla naszego klienta poszukujemy osób do magazynu w Chorzowie.

Lokalizacja: Chorzów ul. Niedźwiedziniec

Dobry dojazd liniami autobusowymi: 74, 130N, 139, 165, 632 z Chorzowa, Rudy Śląskiej, Katowic.

Zakres obowiązków

  • Praca z użyciem skanera
  • Kompletacja zamówień
  • Czynności magazynowe

Wymagania

  • Sprawność fizyczna
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy

  • zatrudnienie na podtsawie umowy zlecenieprzez Agencje Pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Stawka 28,10 ZŁ brutto/h + atrakcyjny system premiowy
  • Opieka koordynatora w miejscu pracy
  • Obuwie robocze
  • Możliwość przejścia bezpośrednio w struktury klienta na umowę o pracę po przepracowaniu minimum 6 miesięcy pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest HR WORK FORCE sp. z o.o. 50-155 Wrocław Purkyniego 1, NIP: 8971762768. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR WORK FORCE sp. z o.o. 50-155 Wrocław Purkyniego 1, NIP: 8971762768 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 23 dni)