Abacus FC sp.zo.o.

Doradca klienta na terenie województwa śląskiego

  • Umowa o pracę
    3 500-7 000 zł netto / mies.
  • Katowice, śląskie

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Możliwa praca na terenie całego województwa

Firma świadcząca usługi finansowe zatrudni pracownika TERENOWEGO - na terenie województwa ślaskiego.

Praca obejmuje bezpośrednią obsługę klienta w miejscu jego zamieszkania, czyli dojazd do klienta, oraz tworzenie wolumenu stałych klientów, opierającego się na tendencji wzrostowej (im więcej klientów, tym większe zarobki).

To my pozyskujemy klientów - Ty ich obsługujesz, oraz budujesz stałą relację.

Mile widziani kandydaci z doświadczeniem w branży usług pożyczkowych :)

Zakres obowiązków

  • terenowa obsługa klientów,
  • obsługa posprzedażowa i odbiór rat od klientów,
  • pozyskiwanie klientów- tworzenie własnego wolumenu,
  • budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami.

Wymagania

  • dyspozycyjność,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • otwartość na współpracę z klienatmi w terenie,
  • umiejętność organizowania sobie pracy i samodzielność,

  • umiejętność komunikacji z trudnym klientem,

  • umiejętność radzenia sobie w stresujących stuacjach,

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pojazd służbowy,

  • premia- wynagrodzenie % od zbiórki,

  • narzędzia pracy takie jak: telefon z bezpłatnym abonamentem,

  • elastyczne godziny pracy,
  • początkowy wolumen klientów.

  • Administratorem danych osobowych jest Abacus Finance do.zoo 43-300 Bielsko-Biała Piekarska 86, NIP: 6263021497. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Abacus Finance do.zoo 43-300 Bielsko-Biała Piekarska 86, NIP: 6263021497 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)