SERVIPOL SERVICE SP. Z O.O.

Koordynator projektów mechanicznych

  • Bielsko-Biała, śląskie

Mechanik

Umowa o pracę

Część etatu

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Servipol istnieje na rynku od kilkunastu lat. To bardzo szybko rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji. Servipol zajmuje się remontami, oraz przeglądami dużych silników spalinowych. Nasza firma współpracuje z armatorami morskimi, producentami silników, oraz z klientami indywidualnymi. Zajmujemy się zarówno silnikami trakcyjnymi, morskimi, jak również silnikami stacjonarnymi.

Servipol Service Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Koordynator projektów mechanicznych.

Zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad projektami remontów silników spalinowych
  • Przygotowywanie harmonogramów prac
  • Przygotowywanie ofert związanych z remontami silników okrętowych i przemysłowych
  • Bieżące wsparcie techniczne i organizacyjne aktualnych projektów
  • Pomiary geometryczne części silnikowych
  • Monitorowanie procesu naprawy, sporządzanie raportów z wykonanych remontów
  • Kontakt z osobami anglojęzycznymi w miejscu pracy

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym

  • Doświadczenie w pracy przy remontach silników spalinowych

  • Umiejętność rozwiazywania problemów

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z anglojęzycznym kontahentami

  • Samodzielność oraz doskonała organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Udział w projektach międzynarodowych

  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się Firmie mieszczącej się blisko centrum Bielska-Białej

  • Informacje
    Zgodnie z RODO informuję, iż:
    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SERVIPOL SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Montażowa 7, 43-300 Bielsko-Biała, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej Wydział VIII Gospodarczy, pod numerem KRS: 0000758075, NIP: 9372718135, REGON: 381819727,
    2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji- na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy,
    3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 24 miesięcy od dnia ich podania lub do czasu cofnięcia zgody, chyba że przepisy prawa nakazują dłuższe przechowywanie;
    4)odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty zajmujące się obsługą księgową i kadrową Servipol, podmioty zajmujące się obsługą prawną i bezpieczeństwem danych osobowych w Servipol, dostawcy usług technicznych i informatycznych Servipol, podmioty zapewniające hosting poczty e-mail dla Servipol, internetowe portale rekrutacyjne, z których skorzystał kandydat;
    5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, to jest Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa),
    7) podanie danych osobowych jest dobrowolne; niepodanie danych może skutkować niemożnością skutecznego przeprowadzenia procesu rekrutacji względem Pani/Pana.
  • Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (zwane dalej: „RODO”) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż na 24 miesiące.
Dodana
Wygasa (za 23 dni)