Meta International

Recepcjonista/-ka

  • Szczyrk, śląskie pow. bielski

Recepcjonistka

Umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk.

To miejsce, w którym dba się o gości i wymaga najwyższych standardów w pracy.

To zgrany zespół pracowników z dobrze podzielonymi zadaniami i  jasno określonymi celami.

Poszukujemy doświadczonego i otwartego pracownika, który będzie odpowiedzialny za profesjonalną obsługę gości hotelowych. Kandydat idealny na to stanowisko to taki, który będzie posiadał doskonałe umiejętności organizacyjne, lubi pracę z ludźmi ale także będzie znał branżę hotelarską.

Zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa indywidualnych i grupowych Gości hotelu,
  • przyjmowanie rezerwacji,
  • odbieranie telefonów,
  • odpisywanie na zapytania,
  • meldowanie, wymeldowanie i rozliczanie pobytu Gości,
  • wystawianie faktur.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na recepcji w Hotelu,
  • dokładność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista i umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności sprzedażowe (dla osób bez doświadczenia możliwości przyuczenia),
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe.

Oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia + dodatkową prowizję zależną od wysokości dokonanych rezerwacji,
  • pracę w systemie dwuzmianowym (7-19, 19-7),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku hotelarskim,
  • zniżki na produkty i usługi hotelowe.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Karnety na siłownię
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Meta International Sp. z o.o. 43-370 Szczyrk Skośna 4, NIP: 9372513686. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 10 dni)