3PRO sp. z o.o.

Księgowy/Księgowa

  • Umowa na zastępstwo
    6 000-7 500 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Umowa na zastępstwo do min. 03.2026

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:

  • Ewidencjonowanie dokumentów finansowych w systemie obiegu dokumentów
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie spraw finansowo-księgowych i kadrowych
  • Obsługa korespondencji w sprawach finansowo-księgowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Uzgadnianie ewidencji z kontami głównymi
  • Wystawianie faktur
  • Monitoring wpływów należności, windykacja wstępna
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Obsługa systemów bankowych, faktoringowych i pokrewnych
  • Nadzór nad prowadzoną dokumentacją finansowo-księgową

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze
  • Znajomość zagadnień związanych z rachunkowością w spółce z o.o. - minimum na poziomie młodszej księgowej
  • Umiejętność pracy z pakietem Microsoft Office oraz z minimum jednym systemem FK oraz otwartość na naukę nowych rozwiązań w tym zakresie
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatny pakiet medyczny, kartę Benefit
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress codu
  • Kawa/herbata
  • Spotkania integracyjne
  • Administratorem danych osobowych jest 3PRO sp. z o.o. 02-247 Warszawa Marcina Flisa 4, NIP: 7010105224. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)