• Komorniki, dolnośląskie pow. średzki

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Eldisy Polska Sp. z o.o. jest częścią światowej grupy firm Vorwerk & Sohn dającej pracę ponad sześciu tysiącom osób na całym świecie. Dywizja Eldisy specjalizuje się w produkcji uszczelek dla przemysłu samochodowego, budowlanego oraz branży AGD. We wszystkich zakładach zlokalizowanych w Niemczech, Meksyku na Słowacji oraz w Polsce każdego dnia tworzymy elementy gumowe najwyższej jakości czyniąc bezpiecznym i komfortowym otoczenie w którym żyjesz.

Magazynier

Komorniki k. Środy Śląskiej

Zakres obowiązków

  • Musisz dostarczać materiały do produkcji. Bez Ciebie byłoby u nas trochę pusto
  • Auta towarowe? Z nimi też się zaprzyjaźnimy, bo trzeba je rozładować i załadować
  • SAP i skanery? Nie martw się, to nie kosmiczna technologia. Nauczymy Cię!
  • No i czasem wystawisz jakiś dokument, żebyśmy wiedzieli, co gdzie poszło
  • Inwentaryzacje - momentami może być trochę zabawnie, ale to musi być

Wymagania

  • UDT? Tak, to trzeba mieć
  • Doświadczenie na wózku widłowym? Fajnie by było, żebyś nie pchał/a go na głuchy tor
  • Ekipa - to jest najważniejsze. Musisz ogarniać współpracę
  • I trzy zmiany, czyli zmieniasz pracę i czasem, ale to na pewno nie zawsze, będziesz miał/a nocną zmianę

Oferujemy

  • Fajne wynagrodzenie, które zależy od twojego doświadczenia, plus bonusy motywacyjne
  • Extra bonusy, jak karty sportowe OK System, dofinansowanie na okulary, bonusy na narodziny malucha i ślub, i ubezpieczenie na życie
  • Nasz program poleceń – za polecenie koleżki do pracy dostajesz 1800 zł.
  • Swoje pomysły? Jak znalazłeś - wdrażaj!
  • Kasa za pomaganie nam poprawiać działanie firmy
  • Praca w luźnej atmosferze, ale z profesjonalnym podejściem
  • Administratorem danych osobowych jest ELDISY POLSKA SP Z O O 55-300 Komorniki, ul. Polna 27, NIP: 9131550705. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELDISY POLSKA SP Z O O 55-300 Komorniki, ul. Polna 27, NIP: 9131550705 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)