Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji, praca jako operator maszyn, do 6800 zł

  • Umowa o pracę
    6 200-6 800 zł brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Wreszcie mamy to! Uruchamiamy nowe stanowiska na produkcji

Praca w w nowoczesnym parku maszynowym, wysokie standardy BHP i możliwość rozwoju - wdrożenie i ścieżka kariery dopasowana do Twojego doświadczenia

Zarobki do 6800 zł brutto, umowa o pracę, mnóstwo benefitów i darmowy transport

Lokalizacja: Wrocław (strefa)

Zakres obowiązków

  • obsługa zautomatyzowanych maszyn i robotów
  • kontrola parametrów
  • obsługa systemu SAP i innych systemów do raportowania

Wymagania

  • chęci do pracy przy obsłudze maszyn
  • gotowości do pracy w systemie 12 godzinnym (2 dni 7-19, 2 dni 19-7, następnie 4 dni wolnego)
  • umiejętności obsługi komputera

Oferujemy

  • umowę o pracę -> tylko stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia - nasze widełki to 6200 zł do 6800 zł brutto, może nawet więcej
  • darmowy dojazd pracowniczy - dowieziemy Cię z wielu miejscowości (Wrocław, Trzebnica, Kąty Wrocławskie, Strzelin, Strzegom, Trzebnica, Dzierżoniów, Bielawa, Łagiewniki, Niemcza, Ciepłowody, Ziębice, Ząbkowice Śl., Świdnica, Wałbrzych)
  • dofinansowanie do posiłków i ciepłe napoje - kantyna pracownicza
  • naprawdę bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, preferencyjne pożyczki, wczasy pod gruszą, dyżury lekarza w biurze, świadczenia socjalne, pakiety dla rodziców, dodatkowy urlop ojcowski)
  • szkolenia i kursy - możesz uzyskać uprawnienia SEP i UDT
  • możliwość rozwoju zawodowego - wdrożenie i ścieżka kariery dopasowana do Twojego doświadczenia
  • wysokie standardy BHP i troskę o Twoje zdrowie
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)