PHU Biel-Met

Pracownik biurowy

  • Bielsko-Biała, śląskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Priorytetem naszych działań jest ochrona środowiska oraz zapewnienie kompleksowych usług naszym Klientom. Oferta obejmuje zarówno nabywanie, załadunek, jak i transport odpadów z miejsca przechowywania do fabryki.

Pracownik biurowy to osoba która , ustala harmonogram spotkań swojego przełożonego, sporządza pisma, a także porządkuje oraz archiwizuje dokumentację firmy. Do tego dochodzi prowadzenie korespondencji, kontakt z klientami oraz udzielanie odpowiedzi na pytania i przesyłanie ofert.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków pracownika biurowego:

Do głównych zadań pracownika biurowego należą:

• zajmowanie się dokumentacją, korespondencją oraz prowadzenie terminarza spotkań biznesowych,

• obsługa urządzeń biurowych (np. drukarka, skaner, faks),

• odbieranie połączeń telefonicznych,

• monitorowanie płatności faktur i rozliczeń,

• bezpośredni kontakt z klientami firmy i przyjmowanie gości,

• udzielanie informacji na temat ofert firmy lub profilu jej działalności,

• komunikacja ze wszystkimi działami firmy,

• obsługa sekretariatu, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także zaopatrzenie biura

  • wprowadzanie faktur zakupu do systemu wewnętrznego firmy
  • wystawianie dokumentów WZ, PZ, KW, KP,
  • prowadzenie dziennika korespondencji
  • wystawianie dokumentów transportowych

Wymagania

  • dobra organizacja pracy
  • dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel czy MS Power Point)
  • wysoką kulturą osobistą
  • odpowiedzialność, rzetelność, dyskrecja, komunikatywność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy minimum1 rok.
  • mile widziana znajomośc programu subiekt

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze administracji,
  • benefity, m.in.ubezpieczenie grupowe, szkolenia, premie
  • Administratorem danych osobowych jest P.H.U.BIEL-MET Wojciech Owczarz 43-300 Bielsko - Biała Cegielniana 41, NIP: 5470129900. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.H.U.BIEL-MET Wojciech Owczarz 43-300 Bielsko - Biała Cegielniana 41, NIP: 5470129900 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)