ASAT&CO. sp. z o.o.

Lektor języka angielskiego

  • Umowa zlecenie
    60-90 zł brutto / godz.
  • Marki, mazowieckie pow. wołomiński

Nauczyciel

Umowa zlecenie

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zostań Lektorem języka angielskiego w naszej szkole!

Czy jesteś dynamiczną osobą z pasją do nauczania języka angielskiego? Chcesz inspirować i motywować swoich uczniów do osiągania sukcesów językowych? Posiadasz wykształcenie kierunkowe, aktualnie studiujesz na kierunku filologicznym lub na UKKNJA, masz doświadczenie, energię i pozytywne nastawienie do nauczania języka angielskiego? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do naszego teamu- mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

KIM JESTEŚMY?

Szkoła Językowa ASAT

Jesteśmy renomowaną szkołą językową, która od lat pomaga naszym uczniom osiągać ich cele językowe. Nasz zespół składa się z doświadczonych i zaangażowanych lektorów, którzy tworzą przyjazną i inspirującą atmosferę do nauki i współpracy. Obecnie poszukujemy nowego członka zespołu – lektora języka angielskiego!

Prowadzimy licencjonowane kursy języka angielskiego dla dzieci od 2. roku życia, młodzieży i dorosłych. Organizujemy obozy językowe oraz półkolonie dla dzieci dzięki czemu na kandydatów czeka praca przez okrągły rok!

Jeśli chcesz być częścią naszej społeczności i wspólnie z nami tworzyć wyjątkowe miejsce do nauki języka angielskiego to zapraszamy do aplikowania!

Nasza szkoła znajduje się w Markach na granicy z Białołęką.

Zakres obowiązków

TWOJE ZADANIA:

  • Prowadzenie zajęć językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych z wykorzystaniem licencjonowanych metod nauczania oraz w oparciu o opracowane programy.
  • Przygotowywanie się do zajęć.
  • Monitorowanie postępów uczniów i dostosowywanie metod nauczania do ich potrzeb.
  • Uczestnictwo w zebraniach zespołu i szkoleniach wewnętrznych.
  • Motywowanie uczniów do aktywnego udziału w zajęciach i rozwijania umiejętności językowych.

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Biegłej znajomości języka angielskiego.
  • Doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego – mile widziane doświadczenie z różnymi grupami wiekowymi.
  • Wykształcenia kierunkowego z zakresu filologii angielskiej, lingwistyki stosowanej lub pokrewnego kierunku.
  • Umiejętności pracy z uczniami na różnych poziomach zaawansowania.
  • Kreatywności i zaangażowania w przygotowywanie i prowadzenie zajęć.
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • certyfikowane szkolenia wprowadzające do pracy
  • gotowe bloki godzinowe bez okienek
  • pracę z wykorzystaniem licencjonowanych metod nauczania (w tym szkolenia wprowadzające)
  • pełne wsparcie metodyczne
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • możliwość wyjazdu na obozy językowe jako wychowawca
  • możliwość pracy przez okrągły rok
  • możliwość realizacji autorskich projektów oraz udziału w wydarzeniach organizowanych przez naszą szkołę
  • zajęcia stacjonarne
  • wygodną obsługę kursu poprzez dziennik elektroniczny
  • kompletny panel nauczyciela z cyfrową bazą materiałów do kursu
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • dostęp do nowoczesnych materiałów dydaktycznych i zasobów szkoleniowych
  • Administratorem danych osobowych jest ASAT&CO. sp. z o.o. 05-270 Marki Kościuszki 35b, NIP: 1251723305. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ASAT&CO. sp. z o.o. 05-270 Marki Kościuszki 35b, NIP: 1251723305 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)