Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych

  • Umowa o pracę
    4 000-7 000 zł netto / mies.
  • Luboń, wielkopolskie pow. poznański

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Firma SERWIS CHŁODNICZY Nowak S.C. poszukuje pracownika na stanowisku serwisanta lub montera urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Działamy na rynku lokalnym od wielu lat co gwarantuje stabilną i rozwojową pracę.

Informacje dodatkowe:

CV prosimy przesyłać z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz dalszych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków serwisanta:

- serwis i montaż urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Wymagania

Oczekiwania:

- doświadczenie w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej.

- mile widziane świadectwo kwalifikacji w zakresie substancji kontrolowanych (F-GAZY)

-mile widziane uprawnienia elektryczne SEP kat. E do 1kV

- prawo jazdy kat. B z doświadczeniem

-umiejętność lutowania gazowego

- brak przeciwskazań do pracy na wysokości

- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie

(zależne od posiadanych umiejętności)

-system premiowania uznaniowego(miesięczny)

- możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

- przyjazną atmosferę w pracy (firma rodzinna)

- pracę w młodym dynamicznym zespole (średnia wieku 30-40lat)

- pracę na terenie Poznania i okolic (brak wyjazdów służbowych)

-dostęp do aut serwisowych (elektronarzędzi)

  • CV prosimy przesyłać z dopiskiem:

Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)