Staff In Sp.z.o.o.

Pracownik produkcji komponentów samochodowych - M/K

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Agencja Pracy Staff In wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11088 poszukuje na produkcję w Gorzowie Wielkopolskim, specjalizującej się w wytwarzaniu komponentów motoryzacyjnych na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Mile widziani Panowie i Panie.

Wdrożenie w obowiązki od postaw.

Zakres obowiązków

  • Praca związana z produkcją elementów samochodowych,

  • Obsługa maszyn (np. Engel, Krauss Maffei, Haitian, Moretto), odczytywanie i zapisy parametrów,

  • Wykonywanie akcji usprawniających proces produkcji,

  • Wykonywanie podstawowej konserwacji narzędzi,

  • Końcowa kontrola jakości gotowych produktów.

Wymagania

  • Zdolności manualne,

  • Możliwość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,

  • Chęć nauki różnych procesów produkcyjnych i rozwoju,

  • Nastawienie na długofalową współpracę,

  • Nie wymagamy doświadczenia, w przypadku osób z Ukrainy podstawowa znajomość języka Polskiego,

  • Dokładność wykonywania powierzonych zadań,

  • Brak przeciwskazań do pracy w porze nocnej i pracy fizycznej.

Oferujemy

  • Uczciwe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u klienta,

  • Wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia,

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy (premia na start przez okres 2 pierwszych miesięcy zatrudnienia),

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin,

  • System poleceń pracowniczych,

  • dojazd do miejsca pracy z okolicznych miejscowości (Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Barlinek),

  • Współpracę w miłej atmosferze,

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz,

  • W przypadku podjęcia pracy przez parę możliwość dopasowania tych samych godzin pracy.

  • Administratorem danych osobowych jest Staff In Sp. z.o.o. Legnicka 52, 54-204 Wrocław, NIP: 9512381837. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Staff In Sp. z o.o. Legnicka 52, 54-204 Wrocław 2, NIP: 9512381837 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)