• Kostrzyn nad Odrą, lubuskie pow. gorzowski

Laborant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analiz papieru zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, normami i procedurami,

  • pobieranie próbek do badań z produkcji,

  • kalibracja i obsługa sprzętów pomiarowych,

  • dbanie o sprawne działanie wyposażenia metrologicznego laboratorium,

  • prowadzenie ewidencji i dokumentacji badań.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w laboratorium,

  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • stabilną i stałą pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,

  • wdrożenie pod okiem opiekuna i przyjazną atmosferę pracy,

  • pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),

  • dofinansowanie posiłków.

  • Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Arctic Paper Kostrzyn SA z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą, ul. Fabryczna 1 udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji, zgodnie z RODO i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Klauzula rekrutacyjna dostępna na stronie ww.arcticpaperkostrzyn.com.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)