• Skawina, małopolskie pow. krakowski

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Inżynier Procesu

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. w Skawinie należy do grupy Vesuvius – światowego lidera w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysokogatunkowej ceramiki, materiałów ogniotrwałych i systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych. Jesteśmy obecni na sześciu kontynentach. Wpływamy na rozwój międzynarodowych procesów produkcji stali i odlewnictwa za pomocą nowych technologii.

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie procesu produkcyjnego – pomiar zdolności, redukowanie zmienności, identyfikacja niezgodności
  • Opracowywanie planów kontroli, analizowanie przyczyn problemów oraz proponowanie propozycji ulepszeń (techniczne, surowce, product design)
  • Sprawowanie nadzoru nad dostępnymi zasobami technicznymi oraz identyfikowanie zasobów potrzebnych do realizacji nowych wdrożeń
  • Optymalizacja pracy kluczowych węzłów produkcyjnych, minimalizacja przestojów, identyfikacja i analiza stanów odbiegających od standardowych, praca nad ulepszeniem procesów oraz produktów, redukcja napraw oraz wybraków
  • Standaryzacja procesów
  • Opracowywanie niezbędnej dokumentacji (procedur, instrukcji postępowania, schematów przepływów procesów)
  • Współpraca z działem R&D w sprawach technologicznych
  • Uczestnictwo w procesie wdrażania nowych projektów/ wyrobów, opracowywanie planów testów, planów walidacji oraz nadzorowanie realizacji
  • Procesowanie RFQ, współpraca z Kierownikami Produktu
  • Prowadzenie okresowych audytów zgodności, identyfikowanie odstępstw i proponowanie działań doskonalących
  • Udział w procesie walidacji kompetencji operatorów do pracy na kluczowych węzłach produkcyjnych / maszynach

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany profil: ceramiczny, materiałowy, inż. produkcji)
  • 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku lub w dziale techniczno-produkcyjnym
  • Wiedza z zakresu chemii, technologii materiałowej, ceramiki
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Znajomość (praktyczna) podstawowych narzędzi Lean
  • Znajomość i doświadczenie z zakresu metodologii rozwiązywania problemów procesowych (8D), analizy przyczyn i skutków niezgodności
  • Znajomość i doświadczenie z zakresu statystycznych metod zbierania danych, analizy i kontroli procesu
  • Doświadczenie w prowadzeniu kwalifikacji procesów/produktów, zarządzaniu zmianami, prowadzeniu audytów wewnętrznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego poziom B2/C1
  • Znajomość systemu SAP będzie mile widziana

Oferujemy

  • międzynarodowe środowisko pracy
  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość wypracowywania rozwiązań
  • pyszny ciepły posiłek w 100% finansowany przez pracodawcę
  • program poleceń pracowniczych
  • system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy
  • opiekę medyczną współfinansowaną przez firmę
  • pakiet socjalny oparty o ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, pożyczki, dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenia na życie itp.)
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje
  • darmowe porady psychologiczne, prawne i finansowe w ramach programu EAP
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zasadnicze + premia frekwencyjna)
  • Administratorem danych osobowych jest Vesuvius Poland 32-050 Skawina Tyniecka 12, NIP: 6790084447. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vesuvius Poland 32-050 Skawina Tyniecka 12, NIP: 6790084447 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)