• Żywiec, śląskie pow. żywiecki

Specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży

Twórz z nami nową generację rozwiązań w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy firmą rodzinną skupiającą się na zrównoważonym rozwoju i produkcji innowacyjnych systemów pakowania dla firm z różnych sektorów gospodarki.

Dołącz do nas w kształtowaniu drogi do efektywnej gospodarki branżowej o obiegu zamkniętym. Zrównoważony rozwój, a w szczególności świadome korzystanie z zasobów, są motorem wszystkich działań biznesowych dla naszych klientów. Zaczynaliśmy w 1955 roku w Austrii, a obecnie 23 300 osób pracuje razem w 196 zakładach produkcyjnych w 47 krajach.

Zakres obowiązków

  • poznanie strategii sprzedaży, funkcjonujących procesów, technologii produkcji oraz narzędzi pracy
  • urzymywanie kontaktu z Klientami
  • koordynowanie umów oraz ustalanie wymagań jakościowych
  • bieżąca współpraca z Sales Managerami i innymi działami firmy w tym z obszarem produkcyjnym
  • udział w rozwoju nowych produktów i projektach optymalizacyjnych
  • wsparcie projektu ALPLA w zakresie zrównoważonego rozwoju opartego na "4Rs" – Reduce, Reuse, Recycle, Replace.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunkowe jak ekonomia, zarządzanie czy studia inżynierskie)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • gotowość do podróży służbowych
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i proaktywna postawa
  • ambicja w działaniu, energia i wytrwałość w dążeniu do celu
  • zarządzanie czasem i organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • Multisport
  • dofinansowania świąteczne 2 razy w roku,
  • karty podarunkowe dla dzieci pracowników,
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • nagrody jubileuszowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Alpla Sp. z o.o. 34-300 Żywiec Stolarska 6, NIP: 5530101361. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę:
    „Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów obecnej rekrutacji / obecnej i przyszłych rekrutacji".

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)