Specjalista ds. zatrudnienia i rekrutacji cudzoziemców

Klient portalu
  • Rzeszów, podkarpackie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Запрошуємо працівників з України

Firma z branży mechaniczno – technologicznej

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wniosków, dokumentów które są niezbędne do uzyskania legalnego pobytu oraz pracy dla cudzoziemców,
  • Koordynowanie procesu legalizacji oraz zatrudnienia pracowników,
  • Współpraca z instytucjami państwowymi w procesie legalizacji zatrudnienia cudzoziemców,
  • Bieżąca kontrola okresu ważności dokumentów cudzoziemców, które uprawniają ich do legalnego pobytu oraz zatrudnienia,
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie pracowników niższego szczebla, mile widziane wdrażanie nowych pomysłów oraz rozwiązań w zakresie rekrutacji,
  • Wsparcie działu kadr w realizacji bieżących zadań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość procedur oraz przepisów związanych z legalizacją zatrudnienia cudzoziemców oraz umiejętność wyszukiwania niezbędnych informacji,
  • dobra znajomość języka ukraińskiego,
  • dokładność oraz skrupulatność w wykonywaniu zadań,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę stacjonarną w godz. 08:00 – 16:00 w dobrej lokalizacji: centrum Rzeszowa,
  • Możliwość rozwoju, szkoleń oraz zdobywania różnorodnych doświadczeń, które rozwijają kompetencje zawodowe,
  • Pracę w otwartym i kreatywnym zespole,
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów, inicjatyw; środowisko otwarte na wprowadzanie nowych rozwiązań.
  • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności
  • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
    Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)