Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Bielsko-Biała

Księgowy /a w Dziale Księgowości

  • Bielsko-Biała, śląskie

Księgowy

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

MIASTO BIELSKO BIAŁA

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku Białej ul. Lipnicka 26 ogłasza nabór na stanowisko:

OGŁOSZENIE O ZATRUDNIENIU NA ZASTĘPSTWO

Księgowego/ej w Dziale Księgowości

Na podstawie art.12 ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych wyłonienie kandydata na powyższe stanowisko nastąpi z pominięciem zasad naboru na stanowisko urzędnicze.

Zakres obowiązków

Zakres zadań wykonywanych na stanowiskach:

  • ewidencja i dekretowanie kosztów remontów oraz wydatków inwestycyjnych wraz ze sprawdzaniem faktur, weryfikacja wysokości zastosowanej stawki VAT)
  • ewidencja księgowa środków trwałych, przyjęcie do likwidacji, zmiany miejsca użytkowania, likwidacje środków trwałych
  • rozliczanie inwestycji zakończonych nowych lub zwiększających wartość istniejących środków trwałych i przygotowywanie wartości zakończonych inwestycji do ujęcia w dokumencie przyjęcia środka trwałego OT,
  • ewidencja inwestycji zgodnie ze źródłami finansowania w podziale na inwestycje finansowane ze środków własnych i dotacji celowych,
  • rozliczenie dotacji przedmiotowych,
  • rozliczenie dotacji celowych,
  • opracowywanie założeń do planu finansowego Zakładu,
  • realizacja i kontrola wykonania planu finansowego Zakładu,
  • analiza przychodów i kosztów pod względem prawidłowego ich ujęcia w planie finansowym Zakładu,
  • emisja zestawień i analiz do celów sprawozdawczych, sporządzanie sprawozdań Rb-30S, sprawozdań z wydatków inwestycyjnych i wydatków remontowych,

Wymagania

niezbędne:

  • obywatelstwo polskie,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane
    z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • nieposzlakowana opinia,
  • wykształcenie ekonomiczne (średnie lub wyższe), preferowane kierunki: rachunkowość i/lub finanse
  • w przypadku wykształcenia średniego udokumentowany staż pracy na podobnym (związanym z księgowością) stanowisku,
  • posiada znajomość pakietu Ms Office,
  • posiada umiejętność pracy w zespole, samodzielność.

Oferujemy

Termin składania dokumentów :

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres ukryty pod przyciskiem "Aplikuj".

  • Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku – Białej, ul. Lipnicka 26. Podane przez kandydatów dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), oraz Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000), jedynie w celu przeprowadzenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze na podstawie ustawy o pracownikach samorządowych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych. Podanie danych osobowych w zakresie wymienionym w ogłoszeniu o naborze jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie dobrowolne.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Miasto Bielsko-Biała Zakład Gospodarki Mieszkaniowej 43-300 Bielsko-Biała ul. Lipnicka 26, NIP: 9372686990 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    Dokumenty aplikacyjne kandydatów po zakończonej procedurze naboru:
    W okresie 3 miesięcy od daty zamieszczenia informacji o wyniku naboru w Biuletynie Informacji Publicznej, kandydaci mogą odbierać (osobiście) swoje dokumenty aplikacyjne w pok. nr 19a siedziby ZGM na ul. Lipnickiej 26, w godzinach pracy ZGM. Po upływie tego terminu dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone.

Dodana
Wygasa (za 30 dni)