Kaspol.Net Sp. z o.o.

Instalator światłowodowy

  • Mazowieckie

Monter

Umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

  • Jesteśmy przede wszystkim zespołem, – w naszej ekipie liczy się zarówno cała firma jak i każdy z osobna

  • Mamy wspólny cel – być ekspertami w swojej branży, i mówić o tym głośno

  • Determinuje nas pasja – o urządzeniach biurowych i komputerach wiemy niemal wszystko

  • Łączy nas konsekwencja – każdego dnia analizujemy potrzeby naszych klientów i szukamy dla nich najlepszych rozwiązań

  • Tworzymy rodzinę – wzajemnie się wspieramy, są w nas prawdziwe emocje.

Instalator światłowodowy: Mińsk Mazowiecki ul Szczecińska 3 / Warszawa, Wesoła ul. Jana Pawła II 51

Pełny etat / Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Samochód służbowy!

Zakres obowiązków

  • Budowa światłowodowych linii napowietrznych

  • Budowa przyłączy, wykonywanie tras kablowych, montaż słupków itp.

  • Budowa kanalizacji wtórnych

  • Wciąganie kabli światłowodowych do istniejącej kanalizacji

  • Wykonywanie przyłączy, przewiertów, montaż elementów pasywnych infrastruktur

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Średniego wykształcenia technicznego (preferowana specjalność: telekomunikacja, elektronik, elektryk)

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • Samodzielności w działaniu

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Prawo jazdy kat. B

Co nas ucieszy

  • Znajomość technik i urządzeń pomiarowych stosowanych w telekomunikacji

  • Umiejętność spawania światłowodów

  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

  • Odpowiednie szkolenia

Oferujemy

  • Pełne wsparcie w okresie wdrożenia,

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę lub B2B,

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia + premie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia Twoich kwalifikacji

  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Dostęp do najnowszych technologii i szkolenia u naszych Partnerów

  • Benefity

  • Administratorem danych osobowych jest Kaspol.Net Sp. z o.o. 05-077 Warszawa ul. Jana Pawła II 51, NIP: 5272754187. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaspol.Net Sp. z o.o. 05-077 Warszawa ul. Jana Pawła II 51, NIP: 5272754187 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)