Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Lekarz Ortodonta - Gdańsk enel-med stomatologia

  • Gdańsk, pomorskie

Stomatolog

Kontrakt b2b

Część etatu

Ekspert/lider

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Do oddziału enel-med stomatologia w Gdańsku poszukujmy ortodonty! Oddział przy Grunwaldzkiej to 3 gabinety stomatologiczne + pracownia RTG.

Lokalizacja: Gdańsk, al. Grunwaldzka 163 [budynek Office Island]

Zakres obowiązków

Do oddziału enel-med stomatologia w Gdańsku poszukujmy ortodonty!

  • leczenie pacjentów ortodontycznych (aparaty stałe, aparaty ruchome, mile widziane także nakładki Invisalign),
  • nie wymagamy dużej dostępności od lekarza,

Wymagania

  • min. 4-letnie doświadczenie w pracy z pacjentem ortodontycznym,
  • aktywne prawo wykonywania zawodu bez konieczności nadzoru,
  • mile widziana specjalizacja.

Oferujemy

  • nowoczesny sprzęt (m.in. skaner wewnątrzustny),
  • stały zespół asysty i higieny do pracy w standarzie na 4 ręce,
  • elastyczność pod kątem doboru materiałów ortodontycznych,
  • pracownię RTG w oddziale,
  • bezpłatny parking,
  • wsparcie administracyjne,
  • narzędzia do promocji Twojego nazwiska,
  • pakiet benefitów,
  • wynagrodzenie w oparciu o %,
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta MultiSport
  • Parking dla pracowników
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. 00-195 Warszawa Słomińskiego 19/524, NIP: 5242593360. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. 00-195 Warszawa Słomińskiego 19/524, NIP: 5242593360 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)