KARO Karlicki Sp. z o.o.

Instalator - serwisant - instalacje niskoprądowe

  • Płochocin, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Instalator

Umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma KARO Karlicki Sp. z o.o.

wykonuje projekty, montaż, serwis i konserwacje systemów security tj. instalacji  kontroli dostępu , instalacji kamer przemysłowych, instalacji alarmowych, instalacji sygnalizacji pożaru, instalacji dźwiękowych systemów ostrzegawczych oraz innych instalacji niskoprądowych).

Zakres obowiązków

  • Instalacja i serwisowanie systemów security (alarmowych, kontroli dostępu, sygnalizacji pożaru, kamer obserwacyjnych);
  • Montaż urządzeń;
  • Wykonywanie pomiarów, testów, konserwacja instalacji;
  • Aktualizacja dokumentacji obiektowej systemów
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek oraz awarii systemów.

Wymagania

  • Wykształcenie technik elektryk, technik elektronik, technik mechatronik lub pokrewne;
  • Osoby bez wykształcenia kierunkowego ale z praktyką w zawodzie;
  • Świadectwo kwalifikacji SEP do /powyżej 1kV (chęć odbycia kursu i zdania egzaminu);
  • Znajomość instalacji i zagadnień branży security;
  • Gotowość do pracy na wysokości powyżej 3 m potwierdzona badaniami;
  • Estetyka pracy, odpowiedzialność, dyspozycyjność, zaangażowanie, uczciwość i punktualność;
  • Dbanie o mienie pracodawcy, prawo jazdy kategorii B;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w ramach prowadzonych inwestycji;
  • Delegacje do 5 dni w terenie.

Oferujemy

  • System wynagrodzeń premiujący zaangażowanie;
  • Kursy/szkolenia/certyfikaty branżowe;
  • Premie inwestycyjne;
  • Możliwość współpracy z osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą;
  • Możliwość realizacji zleceń w oparciu o umowę współpracy;
  • Możliwość pracy w oparciu o umowę zlecenie;
  • Stałe zatrudnienie w formie umowy o pracę;
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód, telefon, laptop etc.);
  • Ubezpieczenie.
  • Informujemy, że Administratorem danych jest KARO Karlicki Sp. z o.o. z siedzibą w Płochocinie przy ul. Łąkowej 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KARO Karlicki Sp. z o.o. z siedzibą w Płochocinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)