Randstad Polska Sp. z o.o.

Praca na produkcji - pakowanie, od 4.700 zł br. + premie i dodatki

  • Imielin, śląskie pow. bieruńsko-lędziński

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Mamy dla Ciebie prostą pracę przy pakowaniu produktów spożywczych. Dołącz do zespołu DANONE. Pracuj w komfortowych i czystych warunkach. Zarabiaj z dużymi premiami i dodatkami (za pracę w sobotę lub w nocy). Korzystaj z dodatkowych benefitów - dofinansowanej stołówki, paczek z produktami i nie tylko.

Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy kompleksowe przeszkolenie.

Stanowisko: pracownik/pracowniczka produkcji (pakowanie)

Miejsce pracy: Bieruń (zorganizowany dojazd z wielu miejscowości)

Zakres obowiązków

• pakowanie produktów do opakowań zbiorczych
• układanie wyrobu na palety
• kontrola jakości

Wymagania

• aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (książeczki SANEPID)
• doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy

• wynagrodzenie od 4700 zł brutto miesięcznie
• premie kwartalne od 1800 zł brutto
• dodatek do pracy w sobotę 175% (jeżeli nie zostanie wybrana jako dzień wolny w innym terminie) lub 75% (jeżeli sobota zostanie odebrana)
• dodatek do pracy w nocy - 25% od stawki podstawowej
• umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, L4, urlopy - jak w zwykłej umowie o pracę)
• dofinansowany transport pracowniczy do Bierunia z wielu miejscowości (min. Oświęcim, Tychy, Mysłowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno)
• atrakcyjne benefity: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony na święta Bożego Narodzenia
• dofinansowanie do posiłków (stołówka pracownicza)
• cotygodniowe paczki bonusowe w postaci produktów klienta: serki, jogurty i produkty mleczne
• program Poleceń Pracowniczych - zyskaj aż do 1200 zł za polecenie pracownika, po spełnieniu warunków programu

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)