• Bielsko-Biała, śląskie

Lekarz

Umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Beskidzkie Centrum Medyczne jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej działającym w Bielsku-Białej od 1997 roku. Początkowo były to jedne z pierwszych w Bielsku-Białej prywatne poradnie specjalistyczne, które szybko zaczęły zyskiwać uznanie pacjentów, oczekujących poprawy jakości i dostępności usług medycznych.

Zatrudnimy:

Okulistę

Ginekologa

Może być w trakcie specjalizacji

Zakres obowiązków

  • prowadzenie konsultacji w ramach opieki specjalistycznej
  • diagnostyka i leczenie chorób w ramach specjalizacji,
  • interpretacja wyników badań diagnostycznych,
  • wdrażanie i monitorowanie planów leczenia pacjentów,

Wymagania

  • dyplom ukończenia studiów medycznych oraz aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja w odpowiedniej dziedzinie lub w trakcie specjalizacji
  • umiejętność interpretacji badań diagnostycznych,
  • zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji zawodowych i aktualizowanie wiedzy medycznej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce medycznej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • możliwość dostosowania godzin pracy do potrzeb lekarza

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Beskidzkie Centrum Medyczne Sp. z o .o 43-300 Bielsko-Biała JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO 3/1, NIP: 5471761675. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Beskidzkie Centrum Medyczne Sp. z o .o 43-300 Bielsko-Biała JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO 3/1, NIP: 5471761675 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 25 dni)