Exact Systems Sp. z o.o.

Oferta od ZARAZ - Bielsko-Biała/ Kontroler Jakości - APLIKUJ!

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik fizyczny

Umowa zlecenie

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko Kontrolera Jakości w Bielsku, na zakład z branży motoryzacyjnej - oferta skierowana do Panów

APLIKUJ (bez CV), zadzwoń lub WYŚLIJ SMS o treści "bielsko" pod nr.: 7-2-5-2-5-2-2-4-3

Mile widziany status ucznia/ studenta

Jeśli jesteś studentem dołącz zyskasz Exact Future - stawka brutto=netto

Zakres obowiązków

  • kontrola jakości zaworów zgodnie ze specyfiką, drobna selekcja

  • oczyszczanie części z rdzy/oleju

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenie, liczą się Twoje chęci!

Oferujemy

  • stawkę godzinową 28,10 zł brutto

  • opiekę oraz pomoc Koordynatora

  • Stawka weekendowa od 29,90 zł do 38,00 zł brutto

  • dodatek frekwencyjny do 200,00 zł brutto - doceniamy Twoją obecność

  • możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay

  • praca w systemie 3 zmianowym

  • kartę Multisport

  • umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)

  • parking

  • zaplecze socjalne

  • formalności w telefonie (elektroniczna umowa)

  • stały wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People GO

  • zaplecze socjalne i parking przy zakładzie

  • KLAUZULA INFORMACYJNArekrutacja zleceniobiorców i pracownikówtymczasowychInformujemy, że przedsiębiorstwa Exact Systems sp. z o.o., AAS Recruitment sp. z o.o., AAS Sp. z o.o.orazniemiecka spółka Exact Systems GmBHpodjęły decyzję o wspólnym prowadzeniu rekrutacjidla zleceniobiorcówi pracowników tymczasowych. Wzwiązku z czym zawarły umowę o współadministrowaniu danymi osobowymi przetwarzanymi na potrzebyrekrutacji. Decyzja ta wynika z faktu, że wymienione spółki są ze sobą powiązane kapitałowo i organizacyjnie. Dzięki wspólnym działaniom mogą przedstawić więcej ofert pracy i skuteczniej przeprowadzają proces rekrutacji.1.Dane osobowe, które przetwarzamyw ramach prowadzonej rekrutacji, są współadministrowane przez współadministratorów:a)EXACTSYSTEMSsp. z o.o., ul. Ferdynanda Focha 53/5, 42-200 Częstochowa (KRS: 0000729296),b)AAS RECRUITMENT sp. z o.o., ul. Ferdynanda Focha 53/5, 42-200 Częstochowa(KRS: 0000255644),c)EXACT SYSTEMSGmBH, Am Klinikum 7, 02826 Görlitz,d)AAS Sp. z o.o., ul. Ferdynanda Focha 53/5, 42-200 Częstochowa (KRS: 0000848803, nr agencji: 24292).2.Dane osobowe przetwarzanebędą w celach:a)rekrutacji, a podstawą prawną do przetwarzania danychosobowychbędziezgoda,rozumiana jako dobrowolne i świadome przystąpienie do procesu rekrutacjioraz obowiązki prawnewskazanew przepisach prawa;b)dalszych rekrutacji, a podstawą prawną do ich przeprowadzania będziezgodana prowadzenie przyszłych rekrutacji;c)ochrony przed ewentualnymi roszczeniami a także dochodzenia roszczeń, które to działaniastanowiąprawnie uzasadniony interes współadministratorów.3.Okres przetwarzaniadanych osobowych dla celu wskazanego w:a)pkt. 2lit. a) –do zakończenia rekrutacji;b)pkt. 2 lit. b) –przez okres do 12 miesięcy od daty zgłoszenia do rekrutacji;c)pkt. 2 lit. d) –przez okres 3 miesięcy od czasu zakończenia rekrutacji. 4.Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez wszystkich Współadministratorów. Ponieważ w rekrutacji wykorzystujemy platformy rekrutacyjne, portale społecznościowe, komunikację mailową oraz inne narzędzia teleinformatyczne, twoje dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom obsługującym ww. narzędzia, w tym zapewniającym serwis związany z ich utrzymaniem i ewentualnymi naprawami.5.Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciegoani doorganizacji międzynarodowej.6.Przysługujące prawa:a)dostęp do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania;b)przenoszeniedanych;c)wniesieniesprzeciwu (dotyczy przetwarzania danych w oparciu o prawnie uzasadniony interes);d)wniesienieskargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych jestniezgodne z prawem;e)w przypadku danych osobowych, które są przetwarzane na podstawie zgody -prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie; cofnięcie zgody nie wpływa jednaknazgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Osoba, której dane dotyczą, może wykonywać przysługujące jej prawa wobec każdego z współadministratorów.7.W procesie rekrutacji możesz zostaćpoproszony o rozwiązanie testów rekrutacyjnych, jednak decyzji o zawarciuumowy nie podejmujemy w sposób zautomatyzowany, a zawsze na podstawie całego procesu rekrutacji, w tym rozmowy rekrutacyjnej.8.Podanie wszystkich danych osobowych w ramach prowadzonej rekrutacji jest dobrowolne, ale jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.9.Dane pochodzą bezpośrednio od osób, których dotycząlub odpodmiotówświadczącychusługi związane z rekrutacją.10.Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:a)Exact Systemssp. z o.o.: odo.exs@exactsystems.com,b)AAS Recruitment sp. z o.o.: odo@aasrecruitment.com.11.Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, chciałbyś się dowiedzieć więcej,jak przetwarzamy twoje dane osobowe lub chciał skorzystać z przysługujących Ci praw, prosimy okontakt–możesz skorzystać zdowolnego sposobu komunikacji, m.in.:a)Exact Systems sp. z o.o., ul. Focha 53/5, 42-200 Częstochowa (z dopiskiem ODO),b)za pomocą kontaktu do wybranego inspektora ochrony danych wskazanegow punkcie10,c)wybrany adres każdego z współadministratorówwskazany w punkcie1.(z dopiskiem ODO).
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Exact Systems Sp. z o.o. 42-200 Częstochowa ul. Focha 53/5, NIP: 5272849887 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)