Bergman Deutschland

Technik serwisu turbin wiatrowych / Wind Turbine Technician

  • Niemcy zagranica

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika.

Ihr Spezialist im Fachkräftebereich!

Zakres obowiązków

  • Serwis, konserwacja, analiza oraz usuwanie usterek w turbinach wiatrowych
  • Weryfikacja działania, regulacja, naprawa podzespołów elektrycznych, mechanicznych i hydraulicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów
  • Wdrażanie ulepszeń technicznych
  • Przestrzeganie standardów zakresie jakości i bezpieczeństwa pracy

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie o profilu technicznym (elektryk, mechanik, mechatronik lub pokrewne)
  • Podstawowe dokumenty uprawniające do pracy w zawodzie (GWO)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B1), angielski mile widziany
  • Gotowość do wyjazdów służbowych po terytorium Niemiec (Leer, Hamburg, Lübeck, Rostock, Neubrandenburg, Prenzlau, Grimmen, Halle, Cottbus, Edemissen, Lippstadt, Aschersleben, Spenge, Anröchte, Aachen, Mücke, Hof, Bitburg oder Wörrstadt oraz Bundesweit)
  • Prawo jazdy kat. B lub BE
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa pracy, braku przeciwskazań do pracy na wysokości, ogólnej sprawności fizycznej
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy z perspektywami na przyszłość w stabilnej oraz stale rozwijającej się niemieckiej firmie
  • Pracę u naszego Klienta – specjalizującego się w serwisowaniu i konserwacji turbin wiatrowych
  • Wynagrodzenie w wysokości 18-28 € brutto/h (w zależności od kwalifikacji) + diety
  • Dodatkowe benefity m.in. premie roczne, dodatek do przedszkola udział w szkoleniach oraz zajęciach językowych, dofinansowany program fitness, dodatek do prywatnych programów emerytalnych Allianz, dodatkowe ubezpieczenie w razie wypadku
  • Program poleceń pracowniczych (do 4.500,00 € brutto)
  • Gwarantowany 30-dniowy urlop wypoczynkowy
  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze (w tym iPad oraz iPhone)
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
  • Możliwość długoterminowej współpracy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Informacja na temat administratora danych znajduje się w linku aplikacyjnym.
  • Informacja o przetwarzaniu danych znajduje się w linku aplikacyjnym.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)