• Poznań, wielkopolskie

Kosztorysant

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Poszukujemy doświadczonego kosztorysanta, który dołączy do zespołu naszego klienta specjalizujacego się w budownictwie komercyjnym oraz mieszkaniowym. Firma na przestrzeni ostatnich 10 lat realizowała usługi budowlane na terenie całej Polski, a obecnie działa aktywnie na terenie Poznania i specjalizuje się w usługach takich jak: generalne wykonawstwo, prace wykończeniowe i konstrukcyjne, przebudowy czy instalacje.

Jeżeli masz doświadczenie w branży budowlanej, cenisz sobie pracę z profesjonalistami i poszukujesz nowego miejsca pracy, APLIKUJ!

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kosztorysu inwestorskiego na podstawie projektu budowlanego
  • Zarządzanie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej kosztorysowania
  • Wyszukiwanie i analiza materiałów, podwykonawców oraz usług, które zostaną uwzględnione w kosztorysie
  • Określanie ilości i kosztów niezbędnych materiałów i sprzętu potrzebnych do wykonania projektu
  • Obliczanie czasu i kosztów pracy niezbędnych do zrealizowania inwestycji
  • Tworzenie zestawień kosztów inwestycji i sporządzanie raportów dla zarządu
  • Współpraca z działem zakupów w celu uzyskania odpowiednich ofert od dostawców i podwykonawców
  • Ustalanie terminów realizacji poszczególnych etapów inwestycji
  • Analiza kosztów oraz optymalizacja budżetu inwestycjiProwadzenie negocjacji dotyczących cen i warunków umów z podwykonawcami i dostawcami
  • Monitorowanie postępów prac oraz analiza ewentualnych odchyleń od kosztorysu
  • Współpraca z innymi działami firmy, takimi jak projektowanie, wykonawstwo czy kontrola jakości, w celu zapewnienia zgodności kosztorysu z rzeczywistymi potrzebami i możliwościami firmy

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w roli kosztorysanta w branży budowlanej
  • Znajomości przepisów techniczno-budowlanych
  • Umiejętności odczytywania i analizowania dokumentacji technicznej, planów, specyfikacji technicznych oraz innych materiałów budowlanych
  • Znajomości rodzajów materiałów budowlanych i ich parametrów technicznych
  • Znajomość rynku budowlanego, koniunktury oraz cen materiałów budowlanych
  • Umiejętności weryfikowania zgodności dokumentacji i rozpoznawania ewentualnych błędów lub rozbieżności
  • Umiejętność szacowania kosztów prac budowlanych, materiałów oraz usług
  • Znajomość przeliczników jednostek miary i umiejętność przeliczania ilości materiałów na potrzeby kosztorysu
  • Umiejętność korzystania z programów komputerowych do sporządzania kosztorysów, takich jak AutoCAD, Microsoft Office czy programy dedykowane dla branży budowlanej
  • Doświadczenia związane z negocjacją cen i współpracą z dostawcami i podwykonawcami
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy
  • Sumienne prowadzenie dokumentacji związanej z kosztorysowaniem
  • Sporządzanie raportów i prezentacji dla klientów i kierownictwa
  • Dbałość o prywatność i poufność danych klientów i projektów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest e-work HR Company Poland Sp. z o.o. 90-318 Łódź, ul. Sienkiewicza 82/84, NIP: 7262395049. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

    Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/
  • 1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016)
    2) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.
    3) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)