OTTO WORK FORCE

Produkcja płytek ceramicznych / Виробництво керамічних плиток

  • Umowa o pracę
    4 700-5 200 zł brutto / mies.
  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie pow. tomaszowski

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

OTTO Work Force, jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Dla naszego Klienta, jednego z największych polskich producentów płytek ceramicznych, poszukujemy najlepszych pracowników na stanowisko:

Operatora maszyn i urządzeń ceramicznych.

Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Zakres obowiązków

  • kontrola jakości wytworzonych produktów oraz zgodności z przyjętymi normami
  • obsługa i regulacja maszyn i urządzeń ceramicznych
  • kontrola i utrzymywanie parametrów w zgodności z wymogami technologicznymi
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • rejestracja produkcji w systemie ifs
  • wykonywanie prac pomocniczych w obszarze procesu produkcyjnego
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.

Wymagania

  • miłe widziane doświadczenie pracy na produkcji
  • umiejętność organizowania pracy
  • odpowiedzialność.

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie do 5 200 zł brutto (stawka godzinowa oraz dodatki; średnie wynagrodzenie netto 4305,00-4557,00 zł)
  • pracę w systemie 4-brygadowym.

OTTO Work Force, одна з ведучих агенцій з працевлаштування та кадрового консультування, пропонує роботу в Польщі та за кордономю

Для нашого Клієнта, одного з найбільших польських виробників керамічної плитки, ми шукаємо найкращих працівників на посаду: Оператор машин та обладнання по виробництву керамічної плитки.

В ОТТО на вас чекає:

  • Працевлаштування на підставі умови о праці
  • Праця в 4-х бригадній системі
  • Заробіна плата в розмірі 4305 - 4557 злотих нетто
  • Праця в приємній атмосфері
  • Опіка координатора
  • Навчання на рабочому місті
  • Надаємо житло для працівників
  • Страхування працівників та доступ до медичного обслуговування
  • Праця в перевіреній компанії в дружній атмосфері

Обов’язки:

  • Обслуговування машин та обладнення по виробництву керамічної плитки
  • Контроль якості готової продукції та дотримання встановлених стандартів
  • Дотримання правил трудового розпорядку та охорони праці та техніки безпеки
  • Підтримка порядку на робочому місці

Очікування до кандидатів:

  • Досвід праці на продукції
  • Добра організація праці
  • Готовність до праці в системі змін
  • Відповідальний підхід до поставлених завдань

Телефонуйте або надсилайте заявку прямо зараз! Ми чекаємо на Вас!

  • Administratorem danych osobowych jest OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O. 55-040 Bielany Wrocławskie Szwedzka 5, Kobierzyce, NIP: 7542855687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest OTTO Work Force Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000060595, NIP 5262577364, REGON 017408819, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 393, kapitał zakładowy: 1 955 000,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem). Jeżeli masz pytania dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: (a) wysyłając e-mail na adres: mojedane"at"ottoworkforce.p lub drogą pocztową pod adresem: ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole. Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę dla celów prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Taką zgodę wyrażasz klikając w przycisk „Aplikuj teraz” (zamieszczony pod ogłoszeniem
Dodana
Wygasa (za 30 dni)