Randstad Polska Sp. z o.o.

Realizator/-ka zamówień

  • Pabianice, łódzkie pow. pabianicki

Logistyk

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jesteś po studiach logistycznych i charakteryzuje Cię analityczny umysł? Umiejętności organizacyjne to Twoja mocna strona?

Jeśli tak, dołącz do świetnego zespołu i zdobądź swoje pierwsze doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie. :)

Czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres obowiązków

  • zabezpieczenie i zapewnienie ciągłości dostaw w części zamienne oraz materiały pomocnicze
  • wykorzystanie systemu SAP do procesów zamawiania: Zapotrzebowania na Zakup (Purchase Requisitions, Zamówienia (Purchase Orders) oraz sporządzania raportów
  • monitorowanie i komunikowanie czasów realizacji zamówienia przez dostawców części zamiennych i materiałów pomocniczych
  • redukowanie kosztów zakupu, wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców
  • utrzymywanie poziomu zapasów części zamiennych na ustalonym poziomie
  • obsługa reklamacji

Wymagania

  • wykształcenia wyższego, mile widziany kierunek logistyka
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku p
  • podstawowa znajomość Excel oraz pozostałe z pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość SAP.
  • bardzo dobrej organizacji pracy, starannego i terminowego wykonywania powierzonych zadań i obowiązków, umiejętności planowania i zarządzania priorytetami.
  • umiejętności pracy w zespole i sprawnej komunikacji.
  • umiejętności wyszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań, poprawiających: procesy zakupowe, poziom serwisu od dostawców oraz poziom obsługi zakupowej dla klienta wewnętrznego.

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez firmę
  • praca na jedna zmianę - 7:00 - 15:00 lub 8:00-16:00
  • wdrożenie w wykonywane obowiązki
  • zdobycie wiedzy w międzynarodowej firmie zajmującej się oświetleniem
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)