Randstad Polska Sp. z o.o.

Konsultant ds. sprzedaży usług HR i rekrutacji

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Randstad jest globalnym liderem branży HR. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji pracowników tymczasowych, dostarczamy także specjalistów zatrudnianych na stałe. Oferowane przez nas rozwiązania HR obejmują m.in. outsourcing procesów rekrutacyjnych, outsourcing kadr i płac oraz outplacement. Randstad jest obecny w 39 krajach na całym świecie, w ponad połowie z nich znajduje się w czołówce trzech najlepszych firm w branży.

Dołącz do naszego departamentu Professional Talent Solutions! Na stanowisku Konsultantki / Konsultanta będziesz mieć możliwość rozwoju zarówno w obszarze sprzedaży usług rekrutacyjnych jak i pozyskiwania talentów do struktur naszych klientów.

W Randstad Professional Talent Solutions realizujemy rekrutacje specjalistyczne, white collar dla różnych branż. Dołączając do nas obejmiesz specjalizację inżynieryjną.

Zakres obowiązków

na tym stanowisku będziesz:

  • realizować projekty rekrutacyjne dla pozyskanych klientów w ramach specjalizacji (Inżynieria)
  • wykonywać działania sprzedażowe skierowane do klientów biznesowych na terenie województw: wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie,
  • prowadzić negocjacje, realizować zamówienia klientów oraz działania po-sprzedażowe,
  • prowadzić rozmów oraz spotkania z prospektami i klientami,
  • budować silną pozycję naszej firmy jako partnera biznesowego, doradcy w obszarze rekrutacji
  • pozyskiwać informacje o rynku pracy związane z daną branżą/ specjalizacją i jej specyfiką,
  • pracować w systemie CRM oraz ATS,
  • aktywnie współpracować z koleżankami i kolegami z zespołu a także z innych działów.

Wymagania

  • motywacji do objęcia roli sprzedażowo-rekrutacyjnej
  • doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą usług B2B lub chęć rozwoju w tym obszarze,
  • doświadczenia w rekrutacji pracowników (mile widziane w realizacji rekrutacji white collar),
  • wykształcenia wyższego,
  • wysokiego poziomu komunikatywności oraz energii,
  • umiejętności profesjonalnej obsługi klienta,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1) i motywacji do ciągłej nauki,
  • dojrzałości biznesowej oraz wysokiej kultury osobistej,
  • proaktywnej postawy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • czynnego prawa jazdy kat.B. - warunek konieczny.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • hybrydowy tryb pracy (pracujemy 2 dni z biura, 3 dni z domu)
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i możliwości poszerzania swoich kompetencji (szkolenia stacjonarne/online, webinary, Akademia rekrutacji i sprzedaży),
  • wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy w cyklu miesięcznym,
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover lub Luxmed) oraz wsparcie psychologiczne,
  • ubezpieczenie na życie w PZU,
  • kartę lunchową,
  • kartę sportową (Multisport lub Medicover Sport),
  • workation,
  • darmowy dostęp do ebooków i audiobooków,
  • dodatkowy dzień urlopu na urodziny,
  • refundację szkieł korekcyjnych oraz soczewek,
  • darmowy dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego,
  • możliwość dofinansowania studiów aż do 50% lub kursów specjalistycznych,
  • tańszy abonament telefoniczny dla Ciebie i całej Twojej rodziny,
  • dodatkowy dzień wolny na wolontariat,
  • pakiet weterynaryjny,
  • udział w sportowych rywalizacjach za pośrednictwem platformy wellbeingowej,
  • różne inicjatywy wewnętrzne: webinaria (min. z tematyki well-beingu, personal brandingu i wiele innych), sesje wymiany wiedzy i best practises wraz z Ekspertkami i Ekspertami Randstad
  • możliwość sprawdzenia się i pełnienia nowych ról, takich jak trener_ka, coach kariery, audytor_ka
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)