STORK AV sp. z o.o.

Instalator systemów Audio Wideo (AV)

  • Umowa o pracę
    4 000-8 000 zł netto / mies.
  • Umowa zlecenie
  • Kontrakt B2B
    6 500-13 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Instalator

Umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Jesteśmy STORK AV – twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych technologii audio i wideo. Nasza podróż rozpoczęła się w sercu Warszawy w 2020 roku, ale nasze korzenie sięgają dalej, bo właściciele firmy działają w branży AV już od 2013 roku. Naszym celem jest dostarczanie niezawodnych i wygodnych systemów, które przyczyniają się do wzrostu i efektywności Twojego biznesu. Specjalizujemy się w tworzeniu spersonalizowanych rozwiązań – od zaawansowanych systemów konferencyjnych, przez kompleksowe projektowanie systemów audiowizualnych, aż po profesjonalne programowanie systemów sterowania. Wszystko to, aby zapewnić Ci płynną komunikację i prezentację treści na najwyższym poziomie. Nasze projekty to nie tylko sprzęt, to przemyślane instalacje, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie stworzyć sale konferencyjne od podstaw, dostarczając systemy wideokonferencyjne, digital signage, videowall, a także zaawansowane procesory DSP i systemy sterowania od renomowanych producentów. Jako zespół, mimo że jesteśmy niewielcy – liczymy od 2 do 10 osób – jesteśmy zgraną ekipą profesjonalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu. Nasza misja to nie tylko dostarczanie produktów, ale przede wszystkim oferowanie pełnego wsparcia i serwisu, abyś mógł skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – rozwoju Twojej firmy. W STORK AV wierzymy, że zaawansowane technologie mogą być proste w obsłudze i dostępne dla każdego. Dlatego też, każdy projekt traktujemy indywidualnie, dostosowując nasze systemy do unikalnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy, że każde rozwiązanie jest nie tylko na czasie, ale także przyszłościowe, co pozwala naszym klientom być o krok przed konkurencją. Zapraszamy do współpracy – razem zbudujemy przestrzeń, która będzie sprzyjać komunikacji i współpracy, a Twoja firma zyska nowy wymiar profesjonalizmu.

W dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się integracją nowoczesnych, innowacyjnych i funkcjonalnych systemów audiowizualnych, poszukujemy Instalatora systemów AV do realizacji naszych projektów.

Działamy na rynku już od 4 lat! W tym czasie zrealizowaliśmy sporo projektów, a każdy z naszych klientów był zadowolony z naszej pracy!
Stawiamy przed sobą ambitne cele i stale się rozwijamy. W związku z tym szukamy utalentowanych specjalistów, gotowych rosnąć razem z nami!

Zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmować?

  • Przestrzeganie zasad BHP: Udział w szkoleniu i testach z zakresu bezpieczeństwa pracy, w tym prac na wysokości powyżej 3 metrów (czasami prace mogą być wykonywane przy użyciu rusztowań).

  • Praca z dokumentacją projektową: Czytanie, zrozumienie i realizacja wymagań zawartych w dokumentacji projektowej na obiekcie.

  • Montaż systemów audio i wideo: Podłączanie, konfiguracja i montaż sprzętu (głośniki, monitory, ściany wideo, projektory).

  • Praca z narzędziami: Używanie wkrętarki, młota udarowego, multimiernika, lutownicy i innych narzędzi do montażu i diagnostyki.

  • Praca z mocowaniami i materiałami: Montaż sprzętu i tras kablowych na różnych powierzchniach z zastosowaniem odpowiednich elementów mocujących.

  • Lutowanie i zaciskanie złączy: Lutowanie (XLR, RCA, TS/TRS) i zaciskanie złączy (RJ45, BNC).

  • Montaż i instalacja szaf RACK: Montaż, instalacja oraz zarządzanie okablowaniem w systemach RACK.

Wymagania

Kogo szukamy?

  • Aktywnego i pozytywnego: Kandydata, który z entuzjazmem podchodzi do swojej pracy i nie boi się fizycznych wyzwań.

  • Ciekawskiego i żądnego nowej wiedzy: Osoby, która dąży do ciągłego rozwoju, poznawania nowych technologii i metod w dziedzinie montażu.

  • Proaktywnego: Specjalisty, który potrafi samodzielnie podejmować decyzje i proponować pomysły na usprawnienie procesów pracy.

  • Zdolnego do rozwiązywania niestandardowych problemów: Kandydata, który nie boi się trudnych i nietypowych sytuacji oraz potrafi znaleźć skuteczne rozwiązania.

  • Odpowiedzialnego za swoje wyniki: Osoby, gotowej odpowiadać za jakość wykonanej pracy i dotrzymywanie terminów.

  • Lubiącego pracować rękami: Prawdziwego mistrza swojego fachu, który czerpie przyjemność z pracy z narzędziami i tworzenia czegoś własnymi rękami.

Oferujemy

Co oferujemy?

  • Rozmaita praca w najciekawszej branże z nowoczesnym sprzętem audio i wideo.

  • Konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie z możliwością premii. Wysokość wynagrodzenia zależy od twoich umiętności.

  • Oficjalne zatrudnienie i pełny pakiet socjalny (zgodnie z wybraną formą umowy).

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji na koszt firmy.

  • Realną możliwość rozwoju kariery.

  • Zapewnienie niezbędnej odzieży roboczej i narzędzi.

  • Grafik pracy 5/2 po 8 godzin; czasami mogą wystąpić nadgodziny, ale staramy się ich unikać.

  • Transport służbowy do wyjazdów na obiekty (FIAT SCUDO 2023 brygadowy).

  • Praca w pozytywnym zespole.

  • Darmowa kawa, herbata, woda.

  • Administratorem danych osobowych jest STORK AV Sp. z o.o. 02-013 Warszawa ul. Williama Heerleina Lindleya 16, NIP: 7011000935. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STORK AV Sp. z o.o. 02-013 Warszawa ul. Williama Heerleina Lindleya 16, NIP: 7011000935 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)