Hydro-Elektra

Mechanik hydrauliki siłowej - Serwisant

  • Umowa o pracę
    6 000-15 000 zł brutto / mies.
  • Radzionków, śląskie pow. tarnogórski

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma HYDRO-ELEKTRA powstała w lutym 2008 roku w Piekarach Śląskich i prowadzi działalność w zakresie: produkcji i dostaw zespołów pompowych do układów zraszania maszyn górniczych, do zasilania układów hydrauliki siłowej (emulsyjnej), produkcji i dostaw zespołów pompowych i armatury wysokociśnieniowej do budowy stanowisk  do prób hydrostatycznych  i hydrodynamicznych (zmęczeniowych) stojaków obudów zmech. itp., dostaw i kompletacji armatury wysokociśnieniowej dla szeroko pojętej hydrauliki wodnej i emulsyjnej (filtry, hydroakumulatory filtro-dozowniki, rozdzielacze, zawory), produkcji i dostaw filtrów rewersyjnych i przełączalnych do wody i emulsji, produkcji i dostaw maszyn dla szeroko pojętego budownictwa podziemnego, dostaw aparatury łączeniowej i podzespołów obwodów sterowania i oczujnikowania do stref Ex (z nastawieniem na przemysł górniczy), doradztwa projektowo - technicznego i modernizacji maszyn.

Zakres obowiązków

  • diagnozowanie usterek w hydraulicznych systemach siłowych
  • naprawa i konserwacja pomp, zaworów, cylindrów oraz innych komponentów hydrauliki siłowej
  • montaż i demontaż układów hydraulicznych w maszynach przemysłowych
  • przeprowadzanie testów działania oraz kalibracji systemów hydraulicznych
  • porządzanie raportów serwisowych oraz dokumentacji technicznej

Wymagania

  • wykształcenie techniczne średnie , preferowane w kierunku hydrauliki siłowej lub mechaniki
  • doświadczenie w serwisowaniu i naprawach układów hydrauliki siłowej
  • umiejętność czytania schematów hydraulicznych i technicznych
  • zdolności manualne oraz precyzja w wykonywaniu prac montażowych i naprawczych
  • doświadczenie w zakresie sporządzania dokumentacji technicznej i atestacyjnej maszyn,

  • praktyczna znajomość programów środowiska WINDOWS oraz OFFICE (WORD, EXCEL itp.),

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • współpraca z działem produkcji,

  • mile widziane doświadczenie i kwalifikacje w dziedzinie elektryki i automatyki górniczej,

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy, wykazywanie własnej inicjatywy
  • umowa o pracę,

  • stabilność pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość indywidualnego rozwoju dla pracowników wykazujących inicjatywę,

  • bardzo dobre warunki pracy w młodym i ciekawym zespole,

  • motywacyjny system wynagradzania.

  • praca zmianowa: nie

  • dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)

  • godziny pracy: możliwe nadgodziny

  • tryb wypłaty: miesięczna

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Docenianie stażu pracy
  • Kawa / herbata
  • Możliwość awansu
  • Możliwość zdobycia uprawnień
  • Parking dla pracowników
  • Premie uznaniowe
  • Przyjazna atmosfera
  • Przyjazne miejsce pracy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Administratorem danych osobowych jest Hydro-Elektra 41-940 Piekary Śląskie ul. Bytomska 122, NIP: 6262501321. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hydro-Elektra 41-940 Piekary Śląskie ul. Bytomska 122, NIP: 6262501321 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)