• Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Logopeda

Umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Logopeda

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS od kilkunastu lat świadczy usługi w zakresie badań diagnostycznych, leczenia i rehabilitacji zaburzeń słuchu, głosu, mowy i równowagi, sprzedaży aparatów słuchowych i implantów słuchowych. Sieć MEDINCUS to 16 placówek w Polsce i 8 filii zagranicznych.

Zatrudni LOGOPEDĘ

Miejscę pracy: Warmińsko- Mazurskie Centrum Słuchu i Mowy z siedzibą w Olsztynie

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie zaburzeń komunikacji werbalnej i niewerbalnej u pacjentów
  • Przeprowadzanie badań logopedycznych w celu oceny poziomu rozwoju mowy i języka
  • Opracowywanie planów terapeutycznych i indywidualnych programów terapii logopedycznej
  • Realizacja terapii logopedycznej, w której stosuje się różnorodne metody i techniki terapeutyczne
  • Regularne monitorowanie postępów pacjenta podczas terapii logopedycznej
  • Współpraca z innymi specjalistami w celu skoordynowania działań terapeutycznych
  • Udzielanie porad rodzicom i opiekunom pacjentów w celu wsparcia ich w procesie terapii
  • Prowadzenie dokumentacji terapeutycznej, w tym raportów i sprawozdań dotyczących postępów pacjentów
  • Przygotowywanie materiałów logopedycznych do wykorzystania w terapii
  • Doskonalenie swoich umiejętności zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach logopedycznych

Wymagania

Nasze wymagania

  • Tytuł specjalisty w dziedzinie surdologopedii lub studia podyplomowe w zakresie surdologopedii lub logopeda dyplomowany w przypadku pracy z dorosłymi, a w przypadku udzielania świadczenia dzieciom – logopeda dyplomowany z trzyletnim stażem pracy z dziećmi z uszkodzeniem narządu
  • Doświadczenia zawodowego w pracy jako logopeda, doskonalenia umiejętności i zdobywania praktycznych umiejętności w terapii logopedycznej
  • Znajomości teorii dotyczącej psychologii rozwoju mowy, procesów komunikacyjnych i zaburzeń mowy
  • Umiejętności diagnozowania, prowadzenia terapii logopedycznej oraz dostosowywanie jej do indywidualnych potrzeb pacjentów
  • Zdolności analitycznego myślenia i podejmowania decyzji w celu dobrania odpowiednich technik terapeutycznych
  • Komunikatywności i umiejętności pracy z pacjentami w różnym wieku, zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi
  • Umiejętności pracy zespołowej i współpracy z innymi specjalistami, takimi jak psycholodzy, terapeuci zajęciowi czy pedagodzy
  • Świadomości konieczności regularnego doskonalenia i uczestnictwa w szkoleniach z zakresu logopedii
  • Umiejętności organizacyjnych i zarządzania czasem, aby efektywnie planować sesje terapeutyczne
  • Cierpliwości, empatii i umiejętności budowania relacji z pacjentami oraz ich rodzicami lub opiekunami
  • Odpowiedzialnego podejścia do pracy, z dbałością o etykę zawodową i tajemnicę pacjenta

Oferujemy

To oferujemy

  • Interesującą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i wdrażania pomysłów;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach;
  • Administratorem danych osobowych jest "CENTRUM SŁUCHU I MOWY" - sp. z o.o. 05-830 Kajetany Mokra 7, NIP: 5222595396. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "CENTRUM SŁUCHU I MOWY" - sp. z o.o. 05-830 Kajetany Mokra 7, NIP: 5222595396 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)