• Gdańsk, pomorskie

Psycholog

Umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Poradnia psychologiczna ogłasza nabór do pracy w Gdańsku na stanowiska pracy jako psychoterapeuta , psycholog.

Szukamy doświadczonego i zaangażowanego psychologa, który dołączy do naszego zespołu. Jesteśmy nowocześnie działającym podmiotem leczniczym, oferującym szeroki zakres usług psychologicznych, dlatego zapraszamy do aplikowania.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się placówce.
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
• Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb.
• Możliwość stałego rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
• Wsparcie merytoryczne ze strony doświadczonych specjalistów.
• Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
• Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod terapeutycznych.
• Superwizję grupową z certyfikowanym superwizorem oraz interwizję koleżeńską z doświadczonymi psycholożkami.

Zakres obowiązków

Zakres odpowiedzialności
• Prowadzenie indywidualnych sesji psychologicznych.
• Diagnoza problemów psychologicznych Pacjentów i opracowywanie planów terapeutycznych.
• Monitorowanie postępów terapii i dostosowywanie metod pracy do potrzeb Pacjenta.
• Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki.
• Udzielanie wsparcia w kryzysach życiowych oraz prowadzenie konsultacji.
• Prowadzenie dokumentacji terapeutycznej zgodnie z obowiązującymi standardami.

Wymagania

• Ukończone studia wyższe na kierunku psychologia i/lub szkoła psychoterapii (lub jesteś w jej trakcie)
• Wiedza i praktyka w pracy
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Pacjentami.
• Otwartość na ciągłe doskonalenie zawodowe.

Oferujemy

  • Administratorem danych osobowych jest Fundacja AS Centrum Rozwoju Dzieci 82-200 Malbork Konopnickiej 4 lok.3, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundacja AS Centrum Rozwoju Dzieci 82-200 Malbork Konopnickiej 4 lok.3, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)