SUNDOOR Tech Sp. z o.o.

Monter stałych systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości

  • Śląskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca hybrydowa

Od 1997 roku nasza firma koncentruje się na zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa pracowników.

Jako czołowy dostawca systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości, oferujemy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania, które zapewniają ochronę w różnorodnych warunkach pracy.

Dołącz do naszego zespołu jako monter i podejmij wyzwanie w pracy pełnej odpowiedzialności i satysfakcji. Montaż systemów asekuracyjnych to nie tylko praca, ale także szansa na realny wpływ na bezpieczeństwo innych.

Miejsce pracy: Chorzów + terytorium Polski

Zakres obowiązków

  • montaż systemów asekuracji zgodnie z wytycznymi producenta i projektu
  • raportowanie o postępie montażu
  • wykonanie dokumentacji fotograficznej po montażu
  • przestrzeganie przepisów BHP dotyczących pracy na wysokości
  • budowanie relacji z klientami
  • ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności

Wymagania

  • doświadczenie nie jest wymagane, ale doceniane
  • umiejętności manualne i zręczność są kluczowe
  • predyspozycje i gotowość do pracy na wysokościach
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju (wyjazdy z Chorzowa)
  • prawo jazdy kategorii B i umiejętność korzystania z urządzeń nawigacyjnych.
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie średnie techniczne/mechaniczne
  • przestrzeganie przepisów BHP i procedur
  • znajomość systemów asekuracyjnych, w tym systemów Soll, Soll Xenon, Lux top, będzie dodatkowym atutem
  • nie musisz posiadać uprawnień IRATA

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę (pierwsza umowa na 6 miesięcy)
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • specjalistyczne szkolenia
  • elastyczny czas pracy
  • nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zleconych zadań
  • wyposażenie: nowoczesny sprzęt ochrony osobistej oraz odzież robocza wysokiej jakości
  • dofinansowanie do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Administratorem danych osobowych jest SUNDOOR Tech Sp. z o.o. 41-506 Chorzów ul. Kurta Aldera 44, NIP: 6272456875.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SUNDOOR Tech Sp. z o.o. 41-506 Chorzów ul. Kurta Aldera 44, NIP: 6272456875 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)