APM SERVICE SP. Z O.O.

Monter - Instalator maszyn paczkomatowych

  • Kontrakt B2B
    9 000-14 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Monter

Kontrakt b2b

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Możliwa praca na terenie całego województwa

Możliwa praca w delegacjach

Poszukujemy osoby do ekipy montującej i serwisującej maszyny paczkomatowych. Praca w terenie.

Zakres obowiązków

  • Montaż maszyn paczkomatowych na wskazanych lokalizacjach na terenie Polski i nie tylko.
  • Przeprowadzanie testów uruchomieniowych maszyn.
  • Aktywna współpraca z innymi członkami zespołu
  • Praca w oparciu o wewnętrzne procedury , zgodnie z planami montażu i instalacji
  • Umiejętna rewizja wykonanej pracy w oparciu o informację zwrotną od Koordynatora projekt

Wymagania

  • Otwartość na podjęcie nowych wyzwań , dyspozycyjność , chęć do pracy , umiejętność uczenia się .

  • Obsługa elektronarzędzi oraz podstawowe umiejętności budowlano-brukarskie.

  • Mile widziane doświadczenie w roli montera, mechanika , instalatora w obszarze maszyn .

  • Posiadanie uprawnień SEP do 1kv.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B konieczne .

  • Dbałość o wysoką jakość pracy oraz poczucie odpowiedzialności.

  • Mile widziane doświadczenie w pracach z fotowoltaiką.

  • Mile widziane uprawnienia na minikoparki.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zdobycie cennego doświadczenia w innowacyjnej branży

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i motywacji (adekwatny do posiadanych kwalifikacji).

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Administratorem danych osobowych jest APM SERVICE SP. Z O.O. 50-075 Wrocław Krupnicza 13/202, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez APM SERVICE SP. Z O.O. 50-075 Wrocław Krupnicza 13/202, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)